Jak polaczyc mam swoje konsole do internetu?

dyniamasta

New member
posiadam internet z netii, podlaczony do routera TP Link TD-W8901G
i chcialbym bezprzewodowo polaczyc sie z internetem, na samym np. lapku mi dziala ale jak chce sie polaczyc przez ps3 wyskakuje mi blad, znajduje mi moja siec bez problemu 100% sygnalu jest nawet, wpisuje haslo i wyskakuje mi :

Nie mozna uzyskac polaczenia z punktem dostepu, sprawdz ustawienia zabezpieczen bezprzedwodowejsieci Lan

i co teraz?
 

debeef

New member
Bez reklam
zabawię się w Mastę J i napiszę, że wystarczyło w wyszukiwarce wyszukać odpowiedni temat zamiast zakładać nowy, jeśli to zrobisz otrzymasz odpowiedź na to pytanie, bo sam je zdaje się ze dwa lata temu zadałem :)
 

dyniamasta

New member
szukalem i sa tematy maja po 8 i wiecej stron i czytalem ale nie widzialem tak akurat do swojego routera? xd
jakbys byl sklonny mi napisac w jednym poscie co i jak bylbym wdzieczny:0
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
sprawdz czy masz w routerze ustawione filtrowanie po mac adresie karty sieciowej - jak tak to dodaj mac ps3 i moze poleci
 

adasiulko

New member
[font=&quot]wireless > enter manually > ( enter ssid or continue ) > ( choose security or continue ) > custom > auto > do not set > manual ( dns1 : 208.67.222.222 , dns2 : 208.67.220.220 ) > auto > do not use > enable > x > x[/font]
 
Do góry