jak podłączyć mobilny net z PS3

AnnaS

New member
Witam przeprowadzam sie do nowego mieszkania i nie mam jeszcze stalego lącza. UPC szczerze mowiac narazie nie daje nic korzystnego i nie wiem cy nie poczekam a do swiat na promocje... do tego czasu chcialbym w swoim nowym PS3 podlaczyc internet mobilny. W nocy moglbym sciagac rozne gry itp. Jak podlaczyc zwykly modem HUWEI e173 zeby PS3 mialo neta nawet slabego? Moge miec jeszcze TP LINK router wifi
Router TP-Link TL-WR841N​
cos takiego. Prosze o pomysly, ja bym chcial nawet jedna gre Uncharted 2 i w nia sobie grac.





2 sprawa to czy jak zaczne grac i save beda sie gdzies na dysk 12gb zapisywac to jak w nasepnym tygodniu podlacze nowy dysk to bede mogl gdzies te save wrzucic zeby kontynuowac?
 

Tsubasa

New member
Bez reklam
Potrzebujesz routera z USB który mógłby działać z twoim modemem np. TL-MR3420 v2, jak na standardowym firmware nie będzie działać, to jest jeszcze Gargoyle. W przyszłości mógłby być wykorzystany do rozdzielenia UPC do prędkości max ~90Mb/s, do ~150Mb/s TL-WR1043ND, powyżej ~150Mb/s TL-WDR3600.
TL-WR841N mógłbyś wykorzystać jeśli podłączyłbyś go przez lan do komputera, wyłączył w nim DHCP, a internet w komputerze udostępnił na kartę sieciową. Tylko komputer by musiał działać wtedy kiedy korzystałbyś z konsoli.
 

AnnaS

New member
kolega sprobuje zrobic tak ze: mobilny internet udostpenic na laptopie i po kablu rj45 podlaczyc do PS3. Trzeba tam powpisywac pare rzeczy ale mam nadzieje ze dzis wieczorem jak wroce to polaczy sie.

Czekam na ten net z UPC nieszczesny bedzie bezprzewodowo 60mbit bedziemy kombinowac lapac to przez ruter juz narazie trzeba 20lat za murzynami byc i mobilny sprobowac zlapac :D
 
Do góry