Jak nazywa się urządzenie wifi do lg 47lv570s

sarna

New member
Witam!
Pytanie jak w temacie ?! Chcę kupić ten telewizor i wiem że ma przeglądarkę ale trzeba podłączyć do niego moduł wifi. Jak ono się nazywa, jaki ma symbol bo niestety nigdzie nie mogę tego znaleźć..
 

sarna

New member
Dzięki za odpowiedź! Chwilę wcześniej w końcu sam znalazłem :) A wiesz może czy jakiś inny adapter tego dobrze zastąpi bo tego WF100 nie ma na allegro oprócz jednego ogłoszenia z tablicy.. ?!
 

ovner

New member
Wystarczy troszkę poszukać jak się chce i oto pojawi się z zachodniego forum info
Broadcom

LG official AN-WF100 adapter has BCM4323 chip with VendorID: 0x043E and ProductID: 0x3001.

Here's the possible list of alternatives using the same chip, which might work (probably not all of them have been tested yet):

AmTRAN WU260-AM
Arcadyan WN8522B
Arcadyan WN8522B 1
Arcadyan WN8522B 3
Arcadyan WN8522B 4
AzureWave AW-NU231
Belkin F6D6050
Belkin F7D4101
Belkin F9L1101
CyberTAN WU260-A1-AM
LG AN-WF100
LG WN8522D1
LG WN8522D2
Linksys AE2500
Netgear WNDA3100v2
Panasonic DY-WL10
Roku HD XR Wireless Module
Sony WU600-TS
Toshiba WLM-10UB1
Wistron NeWeb DNUB-B1

Some of them are used with TVs of other vendors in simmilar way - to access other networking services.

Other WIFI dongles (based on different chips) are not supported at all. Maybe with alternative firmwares there will be support for more dongles
 

BaRiBaL

Member
Tylko, że jedynym pewnym działającym donglem z tej listy jest oryginalny LG AN-WF100, reszta to niewiadoma.
Ja wolałem nie ryzykować i nie bawić się w sapera dlatego dziś zamówiłem AN-WF100 za 189zł, odbiór w piątek :)
 

ovner

New member
Ja osobiście mam podłączony TV kablem do routera, a czytając posty nie tylko na tym forum poświęconym TV LG spore grono osób ma mniejsze, lub większe problemy z płynnym odtwarzaniem mediów via wi-fi i dlatego preferuje kabel.
 

BaRiBaL

Member
Zależy co rozumiesz przez media, ja np. nie mam żadnego filmu mkv w domu więc i problemów się nie spodziewam z wifi w telewizorze.
Oczywiście praktycznie zawsze stabilniej jest na kablu, tylko, że ja kabli nie lubię, mam w domu 9 urządzeń korzystających z domowego wifi i dają radę :)
 
Do góry