Jak najkorzystniej połączyć ??

Star1

New member
Witam ! Posiadam TV Sony KDL32w4000,kupiłem ostatnio nagrywarkę DVD Sony HR-680 i chciałem to połączyć.Czy muszę wtyk antenowy przekładać z TV do nagrywarki DVD,aby muc nagryawać program z TV,nagrywarka DVD ma wejśćia SCART ,HDMI, COMPONENT VIDEO IN i S VIDEO,czy sygnał z TV ,będzie mógł być nagrywany przez któreś z tych połączeń.Pozdrawiam.
 

robert514

New member
Star1 napisał:
Witam ! Posiadam TV Sony KDL32w4000,kupiłem ostatnio nagrywarkę DVD Sony HR-680 i chciałem to połączyć.Czy muszę wtyk antenowy przekładać z TV do nagrywarki DVD,aby muc nagryawać program z TV,nagrywarka DVD ma wejśćia SCART ,HDMI, COMPONENT VIDEO IN i S VIDEO,czy sygnał z TV ,będzie mógł być nagrywany przez któreś z tych połączeń.Pozdrawiam.
Witam, kolego a instrukcję to dostałeś do tego sprzętu? Tam masz rysunki co jak podłączyć.
 

mario1969

New member
Sorry Leniom nie chce się czytać. Tak, musi mieć podany sygnał do nagrywarki antenowy z dekodera lub odtwarzacza z tego telewizora nie masz wyjścia sygnałowego (być może są takie). i jeszcze jedno po HDMI jeżeli nie masz przeprogramowanej nagrywarki (mało ma taką możliwość) lub innego specjalnego urządzenia - nie przegrasz nic.
 
Ostatnia edycja:
Do góry