Jak cena Panasonica PT-AX200E?

Krg

New member
Dzień dobry,

chciałem się Was podpytać, jako znawców tematu, za ile można obecnie sprzedać projektor Panasonic PT-AX200E. Od paru dni szukam informacji w necie, ale ciężko ją znaleźć, ponieważ projektor ten został już wycofany ze sprzedaży detalicznej.

Planuję wystawić go na sprzedaż w najbliższych dniach, stąd moje pytanie do Was. Projektor jest w bardzo dobrym stanie, a był używany zaledwie parę miesięcy w biurze (2009/ 2010), bez intensywnej eksploatacji, a następnie starannie przechowywany.

Będę bardzo wdzięczny jeśli będziecie potrafili mi podpowiedzieć w jaką kwotę celować wystawiając projektor na sprzedaż.

Dziękuję za pomoc,
Maciek
 

Alkor

New member
Bez reklam
Przecież wystawiłeś go z ceną 1399 PLN na znanym portalu ogłoszeniowym ;).
Dość rozsądna cena na początek. Może ktoś się zainteresuje, jeśli lampa ma rzeczywiście mały przebieg.
Na Alledrogo trafiały się AX200 za mniej niż 1000 zł, ale lampa miała duuuży przebieg (czyt. do wymiany).
 

Krg

New member
Przecież wystawiłeś go z ceną 1399 PLN na znanym portalu ogłoszeniowym ;).
Dość rozsądna cena na początek. Może ktoś się zainteresuje, jeśli lampa ma rzeczywiście mały przebieg.
Na Alledrogo trafiały się AX200 za mniej niż 1000 zł, ale lampa miała duuuży przebieg (czyt. do wymiany).
W międzyczasie znalazłem parę aukcji na zagranicznych ebayach i stąd określiłem cenę. Dzięki za potwierdzenie jej trafności :)

Maciek
 
Do góry