IPLA w telewizorach Sharp

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
IPLA w telewizorach Sharp

img-P-lcd-tv-LC-50LE750E-frontal-logo.jpg

Od sierpnia 2013 roku właściciele telewizorów Sharp AQUOS 3D LED serii LE650/651/652 i LE750/751/752 mogą bezpłatnie korzystać z aplikacji IPLA.

Korzystanie z aplikacji IPLA na telewizorach marki Sharp jest bezpłatne. IPLA daje dostęp do najbogatszej internetowej bazy VOD w Polsce.

IPLA w telewizorach Sharp oferuje darmowy dostęp do bogatej bazy wideo na życzenie. Na widzów czeka dawka najlepszej rozrywki, którą zapewnią m.in. kultowe seriale, najgłośniejsze wydarzenia sportowe, festiwale, koncerty, programy talk-show i przyrodnicze. IPLA oferuje również dostęp do programów publicystycznych i ekonomicznych. Nie zapomniała także o najmłodszych widzach, którzy wraz ze swoimi rodzicami mogą oglądać legalne i bezpieczne bajki.

Wszystkie materiały wideo pochodzą ze znanych stacji telewizyjnych m.in.: Polsat, TVP, TV4, TV Puls, Polsat News, Polsat Biznes, Superstacja, Polsat Cafe, Cartoon Network, Polsat Play, 4FunTV, Rebel:TV, Polsat Sport, Polsat Sport Extra.

Aplikacja IPLA dostępna jest na następujących modelach Sharp AQUOS 3D LED:

· LC-39LE750/751/752
· LC-50LE750/751/752
· LC-60LE750/751/752
· LC-39LE650/651/652
· LC-50LE650/651/652
· LC-60LE650/651/652

Wdrożenie IPLA, jak również innych aplikacji, planowane jest także w pozostałych modelach telewizorów Sharp.
 

marcinkoleksl

New member
ja kocham reklamy w ipla, nie dość, ze dźwięk jest podwyższony, to na dodatek ciągle leci ta sama reklama. zwracać się chce. dzięki, Polsat ;) - pełen profesjonalizm.
 

marcinkoleksl

New member
@omot, ja na konwersje nie mam czasu. lepiej wg mnie szybki net - serwisów z filmami jest mnóstwo... ja je ściągając prawa nie lamie, wiec jest ok. a dysk powoli się zapełnia ;) ale dzięki, ze tak można zapisywać, może się kiedyś przyda...
 

heniumon

New member
Sharp z IPLA

Pytanie do Krzysztofa-Kikiego czy Sharp LC-50LE750/751/752 ma dobry obraz i wart jest zakupu ,bo cena jest przystępna. Jest może gdzies test tego telewizora ??
 

marcinkoleksl

New member
wczoraj dojechał do mnie 39LE650, jest opcja logowania w ipla i co dziwne, jak coś wybieram, przed emisją nie lecą reklamy. jak to samo chce obejrzeć w BD660, reklamy lecą. o co kaman? jakaś promocja dla tv sharp'a?
 

SDman

Banned
wczoraj dojechał do mnie 39LE650, jest opcja logowania w ipla i co dziwne, jak coś wybieram, przed emisją nie lecą reklamy. jak to samo chce obejrzeć w BD660, reklamy lecą. o co kaman? jakaś promocja dla tv sharp'a?

Witam,
raczej czasowo , tak miałem w Blu Sonego chyba 7 dni potem już reklamy.
Tylko z ta różnicą, że w Sony do dzisiaj (obecne modele TV i Blu) nie można się logować do IPLa -Brrr.

Pozdr.
 
Do góry