Ile osób tyle opini

szadoky

New member
Witam czytając wątki o telewizorach , przychodzi mi na myśl takie przysłowie . Opinia jest jak d**a każdy ma własna .
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
Niezwykle twórcze odkrycie, i jak "smacznie" podane. :p
Wystarczy czytać, czytać i dokładnie analizować, potem udać się do dużego salonu z TV (celem naocznego stwierdzenia ile jest warte moje czytanie i analiza) , ew. prezentacja w domu i będziesz zadowolony.
Nie ulegać manii cyferkowej (dane producenta i bełkot marketingowy).
 
Ostatnia edycja:

szadoky

New member
Witam czytam już od miesiąca , jak na razie stanęło na tych modelach Sony KDL-40W4000
Samsung LE40A786
LG 42LG7000
pooglądałem w sklepach , podobają mi się wszystkie , dopiero jak powisi trochę w domu to albo będę zadowolony albo nie , . Cyferkami które podają producenci to się nie sugeruję w myśl przysłowia ,, Każda krowa swoje ciele chwali "
Chodzi mi poniekąd o opinie osób które nie mają danego modelu , a wypowiadają się na jego temat że dana firma jest be
 

gatar

Active member
Bez reklam
Witam.
szadoky --> niewielu z nas, zwykłych (no może bardziej niż zwykłych :)) użytkowników tv miała możliwość dogłębnej analizy porównawczej kilku modeli tv. Z wymienionych przez Ciebie polecam (po mojej analizie przeczytanych materiałów w prasie iw necie) Sony. Osobiście mam pewne uprzedzenie (z autopsji) do Samsunga, ale nie mówię/piszę, że jest be, po prostu uważam, że Sony jest ... lepsze.
 
Do góry