HX750 jako monitor w PC (problem z nieostrością kolorów)

Zares

New member
Niedawno podłączyłem sobie TV HX750 do kompa, bo dlaczego nie :) Pojawiły się jednak problemy:
Na scenie ogólny jak jest kombinacja koloru czerwonego i czarnego, np. czerwony wykrzyknik z czarnym obrysem, to ten czarny obrys jest niewyraźny, lekko rozmyty. Po przełączeniu na tryb "gra" wszystko jest ostre. Dzieje się to tylko w przypadku tych dwóch kolorów. Ustawienia są identyczne w przypadku tych dwóch scen z kilkoma wyjątkami (ogólny: gamma +1, motionflow: standard; gra: gamma -1, motionflow: off), w obu przypadkach ostrość jest na 50, jednak, tak jak mówiłem, dzieje się to tylko w przypadku czerwonego i czarnego, reszta jest ostra, no, chyba że jeszcze nie wypatrzyłem :)

Zamieszczam przykłady, choć na żywo to się bardziej rzuca w oczy.
i57.tinypic.com/28s4spg.jpg
i59.tinypic.com/wl6oah.jpg

Czy może to mieć związek z "gryzieniem" się sterowników Nvidii z TV?

Ogólnego używam do gier, gdzie nie zależy mi na input lagu, a chciałbym się rozkoszować płynnością. W Windowsie nieraz też wolę na ogólnym posiedzieć, jednak te rozmycia są nie do zaakceptowania :p

Byłbym wdzięczny za pomoc.

Edit: przepraszam za obchodzenie systemu antyspamowego, ale jak mam w inny sposób pokazać różnicę na zdjęciach nie podając do nich linków? :) Dodawanie załączników również nie działa.
 
Do góry