HK980 + Dali Concept 6

artech

New member
Witam

Słuchałem dzisiaj takiego zestawu: HK980 + Dali Concept 6 i grało to całkiem fajnie.
Proszę o podpowiedź czy w tej klasie cenowej znajdę coś lepszego.
Zależy mi na dynamicznym basie przy możliwie jak najmniejszych kolumnach, które staną przy ścianie.
Słucham różnej muzy, ale przewaga to mocny Rock i musi być wyczuwalna dynamika perkusji.
 
Ostatnia edycja:

Whiplash

New member
Bez reklam
Dali maja szybki i krotki bas. Dla mnie jest go za malo i do dynamicznej muzyki rockowej raczej sie nie nadaja. To sa kolumny do spokojnego brzmienia. Ale skoro sluchales tego polaczenia i tobie sie podoba ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To bardzo dobry zestaw. Słuchałeś to wiesz. Ciężko będzie o coś podobnego w klasie.
 

don111

Banned
zwróciłbym uwagę na Magnat Quantum 655 i Oli Roth 40, bas w obydwu świetny, reszta pasma nie gorsza od Dali i będą bardziej dynamiczne
 

artech

New member
20m2 (4x5), kolumny musza stanac blisko sciany wiec chyba bassreflex z tylu odpada
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Za mocno uogólniasz. Skąd wiesz, że producent nie wziął pod uwagę bliskiego ustawienia przy ścianie?
 

adamllca

New member
Bez reklam
ja tam wole dmuchac na zimne jesli chodzi o bas refleksy , skoro maja byc kolumny 10cm od sciany a wiec praktycznie na scianie wiec bezpieczniej jest przedni
 

adamllca

New member
Bez reklam
patrzac na propozycje i to czego autor watku sluchal to budzet sie kreci ok 2,5tys
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

artech

New member
Jakoś przegapiłem ze HK980 nie ma wejścia cyfrowego, a prawdę mówiąc może się przydać.
Czym mogę zastąpić HK980 żeby miał podobne brzmienie i wejście cyfrowe (HK990 jednak "trochę" za drogi :()
 

artech

New member
To jeszcze pytanie dodatkowe: wzmacniacz (HK3490) ma stać w szafce RTV (pod blatem), jaka jest wysokość rzeczywista (razem z nóżkami) i ile powinno być miejsca od góry na powietrze?
 

maniekn274

New member
Bez reklam
to nie wzmak a ampli stereo tak dla jasności,ale mało się grzeje nawet 5 cm styka,a wysokość masz podaną w danych danego modelu,nie zmierzę swojego bo w Londynie jestem a on w kraju został :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

adamllca

New member
Bez reklam
nie zapominajmy ze rowniez po bokach wentylacja jest w hk wiec tak jak poprzednik napisal 5cm od gory powinno w zupelnosci wystarczyc.
 
Do góry