hk3490 problem z laczem optycznym

michalkoczur

New member
witam panowie
kupilem ostatnio amp hk3490, podlaczylem go optycznie z dekoderem cyfrowym. problem moj jest taki ze jak jest na jednym kanale to gra ok ale jak sie zacznie przelaczac po programach to po jakims czasie dzwiek zaczyna skrzypiec ,coraz bardziej i w koncu zanika. mam dwa dekodery i na obydwu tak sie dzieje. musze wtedy przelaczyc na inne zrodlo i spowroten na vid1 w tym przypadku i gra. dodam ze przy przelaczaniu na inne kanaly tak dziwnie potrzaskuje w kolumnach. kolumny sa canton GLE476.
zastanawiam sie gdzie jest problem, czy z kablem czy z ampem bo dekodery raczej dobre skoro na obu tak sie dzieje.
prosze o pomoc. pozdrawiam Michal
 

maniekn274

New member
Bez reklam
witam panowie
kupilem ostatnio amp hk3490, podlaczylem go optycznie z dekoderem cyfrowym. problem moj jest taki ze jak jest na jednym kanale to gra ok ale jak sie zacznie przelaczac po programach to po jakims czasie dzwiek zaczyna skrzypiec ,coraz bardziej i w koncu zanika. mam dwa dekodery i na obydwu tak sie dzieje. musze wtedy przelaczyc na inne zrodlo i spowroten na vid1 w tym przypadku i gra. dodam ze przy przelaczaniu na inne kanaly tak dziwnie potrzaskuje w kolumnach. kolumny sa canton GLE476.
zastanawiam sie gdzie jest problem, czy z kablem czy z ampem bo dekodery raczej dobre skoro na obu tak sie dzieje.
prosze o pomoc. pozdrawiam Michal
tak się dzieje z tym skrzypieniem bo jak nie przełączasz to jest ok -też to zauważyłem,ale u mnie to jest wtedy jak jest włączony DSP-WIDE LUB REFE PRZY STEREO NIE.Wyglada na to że jak uruchomi się procesor to tak może być.mowa oczywiście o połączeniu optykiem.
 

maniekn274

New member
Bez reklam
czyli nic sie z tym nie zrobi? szkoda by bylo bo w analogu dzwiek jest gorszej jakosci a filmy wydaje mi sie lepiej brzmia w DVS Wide
jak nic-odpalasz program ,odpalasz wide i lukasz po optyku i jest git,a poco masz przełączać jak lukasz film,jak jest np reklama to 0dpal stereo i skacz po programach -a według mnie jest fajniej w drugim trybie przestrzennym,kwestia upodobań
 
Do góry