HK AVR460 kilka pytań

vipsiwy

New member
Witam.

Czy istnieje możliwość wyłączenia/zmniejszenie intensywności podświetlania przycisku zasilającego?
W trybie czuwania świeci delikatnie na czerwono natomiast po włączeniu białe, przeszywające pokój białe światło. Przyciemnić OSD można, podświetlenie pokrętła głośności również można wyłączyć (całe szczęście) ale zasilania już nie. O ile w dzień mi to nie przeszkadza to podczas oglądania filmu chcę mieć całkowicie ciemno w pokoju.

Pytanie drugie to czy można podłączyć równocześnie do ampli kolumny 8 i 6 omowe?
Wyjaśniając: czekam na kuriera, który przywiezie mi 2 kolumienki klipsch rf-82 (8 Ohm).
A jako że zakup w ciągu miesiąca AVR460 i rf-82 troche rujnuje budżet domowy to przez jakiś czas zostawię sobie resztę kolum z mojego dotychczasowego zestawu czyli tył: Jamo S 412 SUR (6 Ohm) oraz centralny Jamo S 41 CEN.1 (6 Ohm)

 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jak zagadasz dobrze z serwisem to pewnie spróbują pomóc.
Zestaw kolumn nie musi miec takiej samej impedancji i nigdy nie będzie miał :)
 

slupek

Member
Na >>KLIK<< jest dostępna nowa wersja firmware dla AVR 460.

AFW v1.6.1.1
Release Date: 8/19/2010

USB Version
17-03-2009 02

DSP VERSION
1.1.1

Do pobrania plik:
AVR460_HDMI_1.4a_upgrade.zip (1.489 MB)

Zmiany o których mowa tu:
http://www.hdtv.com.pl/forum/amplit...unery-avr-hdmi-1-4-760-660-460-360-260-a.html

This new software upgrades your receiver's HDMI to HDMI 1.4a with 3D. It also makes other improvements ro HDMI performance, and includes all the benefits of the previous software upgrade for the AVR 460.
 
Do góry