HK AVR 255 zamilkł

gajoo

New member
Witam,

od kilku dni jestem posiadaczem amplitunera HK AVR 255, który po jednym dniu grania podczas zmieniania głośności z pilota zamilkł. Problem jest tylko z dźwiękiem, bo menu sygnał z tunera sat czy radia jest poprawnie wyświetlany na telewizorze.

Proszę o informację czy jest może jakieś ustawienie, (które włączyło mi się przypadkiem) które odpowiada za tego typu zachowanie? Bo może panikuję nie potrzebnie i wizyta w serwisie okaże się być zbędna?

Wszelkie sugestie mile widziane.
 

gajoo

New member
Mute sprawdziłem w pierwszej kolejności, niestety to nie to :(, zresetowałem wszystkie ustawienie też nie pomogło :(.

Na innych kolumnach też sprawdzałem i nic.

Niestety bez serwisu się nie obejdzie. Mam tylko nadzieję, że się szybko uda to wyjaśnić...
 

gajoo

New member
Ad don111.
Jeżeli chodzi o coś w stylu Multiroom to wydaje mi się, że reset wszystkich ustawień powinien wszystko załatwić, czyli przywrócić ustawienia początkowe (fabryczne) - więc to pewnie nie to.

Ad blackninja.
Nie wiem co to jest "pętla nagrywania", więc jak to w życiu bywa prawdopodobnym by było, że to włączyłem, ale jak już wcześniej pisałem zrobiłem reset do ustawień fabrycznych więc czego bym nie włączy to się powinno wyłączyć?


Chyba, że źle rozumem działanie tego resetu (przejście w tryb stand-by i przytrzymanie OK).

Dzięki za odpowiedzi.
 
Do góry