HDMI splitter

basbot11

New member
witam, potrzebny mi hdmi splitter, chce do jednego xbox-a 360 podłaczyc tv-lcd i monitor-lcd.
moze mi ktos cos do 100zl polecic?
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
niestety czesto okazuje sie ,ze te splittery sa g...no warte , mialem juz dwa i oddalem, teraz zastosuje rozwiazanie najprostrze- czekam na zwykly ,manualny switch przelaczajacy miedzy sygnalami i puszcze sygnal "w druga strone" - dam ci znac jaki wynik ;)
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
sprawdzone - zwykly manualny switch zdal egzamin ! przelacza obraz miedzy dwoma odbiornikami , sygnal oczywiscie idzie "w druga strone" :eek:k:
 

basbot11

New member
mat74 napisał:
sprawdzone - zwykly manualny switch zdal egzamin ! przelacza obraz miedzy dwoma odbiornikami , sygnal oczywiscie idzie "w druga strone" :eek:k:

Czy możesz wysłać linka do tego Twojego splittera, jak on wyglada, jaka firma, ile kosztował itp.
 

matias2004

New member
Switch to nie splitter , i odwrotnie.
Mozna uzyc switcha i przelaczac obraz , ale nie uzyskamy obrazu na dwoch odbiornikach jednoczesnie.Chyba ze ktos nie dba o ta funkcje.No i splittery sa bezobslugowe , nie trzeba nic przalaczac gdyz obraz podawany jest na oba odbiorniki non stop.Ja mam purelinka 1x4 hdmi , bo potrzebuje do proja , avr i tv sygnal puscic , i musza dzialac na raz 2 wyjscia conajmniej.Splitter ten dziala zawsze i nic nie trzeba przelaczac.
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
basbot11 napisał:
witam, potrzebny mi hdmi splitter, chce do jednego xbox-a 360 podłaczyc tv-lcd i monitor-lcd.
moze mi ktos cos do 100zl polecic?

uwazasz ,ze kolega bedzie grajac obserwowal jednoczesnie dwa ekrany ?!


basbot11 - kupowalem ten switch na ebay.uk ,kosztowal z przesylka 8£ i jest to poprostu najprostsza konstrukcja przerzucajaca - pass-through
 
Do góry