Hbo Hd

pavcio76

New member
Na kanale HBO HD czesto zanika mi głos,czy u kogoś z was wystepuje podobny problem.Kanal ten odbieram z platformy polsatu.
 

Bartos81

Member
Bez reklam
ja HBO HD odbieram z Nki z satelity HB i nigdy nie miałem problemu z dzwiekiem, jest czysty i wyraźny.


natomiast zanikanie dzwieku po hdmi jest typowe dla funkcji HDCP gdy programy lub filmy nie mają autoryzacji HDCP wtedy zaleca sie puścić obraz po hdmi a dzwiek osobno (gdzieś piosali o tym na jakiejś stronie o platformach cyfrowych) ale sądze że nie o to chodzi, chociaż zawsze mozna spróbować podłaczyć dekoder po componencie
 

moociej

New member
Ja mam Cyfrę+ i też czasem (ok 3 razy w ciągu filmu) zanika głos na ok 3 sekund. Jeszcze nie dzwoniłem do Cyfry, ale chyba wkrotce to zrobię
 

DIABLO73

New member
Witam ja mam CYFRE+ i mam ciekawa sytuacje mam cały pakiet Cyferki i na kanale HBO HD mam głos ale nie mam obrazu :hmm: dobrze że jest na kanale 30-HBO HD TEST i tam mam obraz i dzwiek,bardzo to ciekawe, tak samo mam problem z FILMBOX HD bez obrazu i dzwieku.....czerwony kwadracik :hmm: A co ciekawe inne kanały w HD superrr odbieram :grin:
 
Do góry