Harman Kardon HK 980 czy warto?

jacek199000

New member
Witam, obecnie posiadam amplituner Yamaha Rx-v467 i kolumny Monitor Audio M4/M1/M Center. Moje pytanie brzmi, czy warto płacić te 1500zł za wzmacniacz stereo typu HK 980, lub jakiś inny w tym przedziale cenowym? Czy różnica po podpięciu wzmacniacza stereo będzie duża? Z góry dzięki za rady.
 

mors111

Active member
Bez reklam
różnica w dźwięku będzie kolosalna , wreszcie poczujesz moc swoich kolumn
dynamika na znacznie większym poziomie
 

ubudu

New member
Podepnę się pod temat, zastanawiam się czy lepiej kupić właśnie HK 980 czy może jakiś używany inny wzmacniacz stereo.NAD 315
Odtwarzacz mam HD980 i chciałbym aby się w miarę ładnie zgrało.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Witam, obecnie posiadam amplituner Yamaha Rx-v467 i kolumny Monitor Audio M4/M1/M Center. Moje pytanie brzmi, czy warto płacić te 1500zł za wzmacniacz stereo typu HK 980, lub jakiś inny w tym przedziale cenowym? Czy różnica po podpięciu wzmacniacza stereo będzie duża? Z góry dzięki za rady.
HK980 to bardzo dobry pomysł, proste i dobrze grające urządzenie.
 

rafix01

Member
Bez reklam
Witam, obecnie posiadam amplituner Yamaha Rx-v467 i kolumny Monitor Audio M4/M1/M Center. Moje pytanie brzmi, czy warto płacić te 1500zł za wzmacniacz stereo typu HK 980, lub jakiś inny w tym przedziale cenowym? Czy różnica po podpięciu wzmacniacza stereo będzie duża? Z góry dzięki za rady.


najlepiej wypożyczyć ze sklepu wzmak i osłuchać w domku znane płyty ... w ciemno można napisać, że w porownaniu do Y467 muzyka się poprawi
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To jest zupełnie inna jakość. Twój sprzęt nabierze zupełnie nowego brzmienia.
Zresztą popytaj Blackninja o ceny na PW. to będzie dwa w jednym.
 
Do góry