Harman Kardon avr148 + jamo 606- co myslicie?

8crusher7

New member
*********Czesc wszystkim po raz pierwszy,***

Zastanawiam sie nad kupnem amplitunera do kd przy uzytkowaniu 60% muzyka/40% filmy.***Budzet jaki chce przeznaczyc to ok 2000zl. Na razie chce kupic 2 kolumny a z czasem jak sie kiedys bede wyprowadzal dokupic reszte kolumn. Moja uwage przykul HK avr148 za 900zl + kolumny podlogowe jamo s606 za ok 1100zl.***

Zalezy mi na czystym dzwieku z charakterystycznym basem- jestem fanem sluchania tego instrumentu w utworach rockowych/pop/alternative czasem jakies electro, ale nie dudnienia.

***Aktualnie posiadam zestaw kd sony str k670p z satelitami i subwoferem (plastki) z ktorych dzwiek jest poprostu plaski. Aczkolwiek jestem z nim juz 7 rok i zyje;)***

Wczesniej zastanawialem sie tez nad taga s606 v3 ale opinie rozne a wizualnie jamo lepiej mi pasuja ( tak tak wiem ma grac nie wygladac). Co myslicie o tym HK? Czytalem ze ma funkcje wzbogacania brzmienia mp3 a z przodu posiada wejscie chinch, z ktorego czesto korzystam w moim aktualnym kd (podlaczam tel lub tablet i slucham mp3).***

Jestem tez ciekaw Waszego zdania nt marki Sherwood i modelu r-807- fajne funkcje internetowe, wifi direct i przystepna cena. Przyznam ze tez sie nad nim zastanawialem ale bardzo malo opini znalazlem na jego temat. Same recenzje i w wiekszosci pochlebne.

***Ps. Znacie moze jaki salon audio w Warszawie w ktorym moglbym posluchac takiej konfiguracji?***Dzieki z gory za porady,***Bartek[/i]
 
Do góry