H/K avr 151+Audio pro avanto

Kjartan

New member
Witam.
Mam pytanie odnośnie tego sprzętu czy zda egzamin połączenie tego amplitunera z tymi głośnikami?

Z góry dzięki za odpowiedzi
 

lobos

New member
Bez reklam
Lepszy z Harmanów byłby 171. Avanto fajne kolumny.
Grają i wyglądają przyjemnie.
Jak duże pomieszczenie?
 

lobos

New member
Bez reklam
Pomieszczenie nieduże. Czy na pewno masz miejsce na fronty Avanto FS20?
One mają boczny głośnik basowy. Może lepiej pójść w stronę podstawkowych?
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Podstawkowe to dobry pomysł bądź nieduże podłogówki typu : JBL Studio 270, Melodika BL30, Indiana Line Nota 550, Monitor Audio MR4 itp. Lepiej sobie z nimi amplituner poradzi.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Ale Avanto też do gigantów nie należą, wcale nie są większe od Noty czy BL, jedyne na co zwrócił bym uwagę, to czy jesteś w stanie zapewnić tym kolumnom wystarczająca ilość miejsca po bokach, aby niskotonowe miały czym "oddychać" oraz mimo wszystko dołożyłbym do lepszego amplitunera, min. 161/171....
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Z tego co pamiętam jednak jest różnica między BL30 i FS20. Do tego spory głośnik z boku. Owszem przy dobrej akustyce mogą też dobrze zagrać. Ale często na takim metrażu kolumny są wepchnięte w róg albo między meble :)
 

Henry

Active member
Bez reklam
Dlatego piszę aby zapewnić im wystarczająca ilość po bokach ;)
Jeśli np. kolega ma możliwość takiego rozmieszczenia aby ich nigdzie nie dusić, to ten metraż wcale nie musi być na nie za mały
 

lobos

New member
Bez reklam
Fakt, że FS20 nie są duże, ale tutaj problemem może być ten boczny głośnik.
Na pewno mniejsze są Zensor 5 a grają ładnie.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Kjartan, jak możesz to wrzuć szkic pomieszczenia i jak planujesz rozmieszczenie.... będzie łatwiej ;)
 

Kjartan

New member
Witam glosniki będą z każdej strony miały po 40 cm wolnej przestrzeni bardziej mnie martwi czy amplituner nie będzie za słaby
 

Kjartan

New member
Bedą jednak avanto a wiec teraz jaki ampli do tego mam trzy do wyboru.
H/K avr 171s
Yamaha rxv577
Pioneer vsx 924
I kolejne pytanie czy poczuje znaczaca roznice od H/K avr151 zapomniałem filmy60/40muzyka
Dzieki za wszelkie rady
 

Kjartan

New member
Po odsluchu Pioneer odpada ale dochodzi Denon avr 2200 dzisiaj go sprawdze tak wiec zostaje H/K avr171s lub Denon avr2200.Czy ktos coś wie o tym Denonie nada sie do Audio pro avanto?

Pozdrawiam
 
Do góry