H/K ampli 138 warto ?

JARUL

New member
Witam
mam do kupienia avr 138 ,dvd 18 za 1400 zestaw używany do tego będe musiał kupic głośniki
HKTS16 + standy myslałem o czymś takim całość wyjdzie mnie kolo 3 kl warto ? audiofilem nie jestem mam plazme panasa 50VT ,C+hd 50 m otwartej przestrzeni salon plus kuchnia generalnie tv ,filmy i troche muzyki .
 

suprnowa

New member
Jeżeli do filmów to jakoś się sprawdzi.Wiadomo do takiej powierzchni potrzebny jest dużo mocniejszy sprzęt.
PS.jeżeli chcesz mam do sprzedania standy do HKTS16 oryginały,w stanie idealnym,kontakt PW.
 

tomkoza

New member
Witam
mam do kupienia avr 138 ,dvd 18 za 1400 zestaw używany do tego będe musiał kupic głośniki
HKTS16 + standy myslałem o czymś takim całość wyjdzie mnie kolo 3 kl warto ? audiofilem nie jestem mam plazme panasa 50VT ,C+hd 50 m otwartej przestrzeni salon plus kuchnia generalnie tv ,filmy i troche muzyki .

Cena raczej nie zbyt atrakcyjna...nowy zestaw avr 139 + dvd 16 to koszt 1399...ten zestaw uzywany powinien byc tanszy
 

suprnowa

New member
Ka bym polecił coś z wyższej serii 2xx takie jest moje zdanie.Pomieszczenie jest dość duże i o ile w kinie tak huknie,tu puknie będzie w miarę,o tyle w muzyce może brakować tego czegoś..
 
Do góry