gt50 czy st50

rusek1982

New member
1.Odległość od ekranu: około 2,3 m
2.Jak słońce świeci w pokoju: okno z boku tv. Mniej wiecej w połowie odległości pomiędzy kanapą a tv i okolo 2 metra w bok od tv. Okno na zachód z roletami generalnei prawie zawsze zasłonięte bo mieszkam na parterze i nie chce co by ludzie kukali,
3.Preferowana technologia: plazma?
4.Jaki masz obecnie telewizor: miałem Samsunga LCD 42 ale %&^) po 3 latach
5.Jakie programy najczęściej oglądasz: TVN turbo czasami jakiś film na DVD, dziecko ogląda bajki.
6.Oglądasz w dzień czy wieczorem: 25% dzien 75% wieczór, noc.
7.Wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez: przy lampce nocnej skierowanej na sufit (białe jarzeniowe światło ale z potencjometrem i bardzo słabo ustawionym) i często po ciemku
8.Wolisz obraz ostry czy łagodny: przyjemny dla oczu
9.Matryca błyszcząca czy matowa: nie mam doprecyzowane ale w kompie wole mat.
10.Preferowana wielkość telewizora: 42 cali z uwagi na to że córka często siedzi miedzy kanapą a telewizorem
11.Preferowana marka: Panasonic samsunga już nigdy
12.Czego nie lubisz w telewizorach: buczenia i pogłosu
13.Jakie urządzenia będą podłączone: Komputer po HDMI jak taki bede mial w pracy becnie po VGA, play 2 ka, aparat
14.Ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: 50/50
16.Czy ważne jest wifi: obojetne mam na kompie
17.Czy będziesz korzystać z widgetów: obojetne mam na kompie
18.Czy chcesz serfować w internecie poziomu telewizora: obojetne mam na kompie
19.Czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen: obojetne mam na kompie
20.Czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami: nie pogardziłbym
21.Ma mieć 3D: przydało by sie ale nei jest konieczne
22.Ma mieć slot na karty SD: obojetne
23.Ma mieć tuner DVB-S: obojetne
24.Jakimi złączami i co chcesz podłączyć: HDMI komputer i nie mam nic wiecej na razie w planie
25.Jaki masz sygnał: kablówka
26.Ile programów HD: 0
27.Ile godzin dziennie ma grać telewizor: 4+
28.Ma stać czy wisieć: wisiec
29.Rozdzielczość: FullHD
30.DVB-T: obojetnie
31.Na czym najbardziej Ci zależy: Na jakości obrazu przy czym trzeba brac pod uwage ze czasami bedzie puszczana zwykła kablówka z tunera telewizyjnego i video w jakości od najlepszej do średniej.
32.Ile osób ogląda: 1-3
33.Jaka klasa cenowa: 2700 zł
 
Ostatnia edycja:

rusek1982

New member
Telewizor 3D
PANASONIC TX-P42GT30E w saturn cena on line 2699,- jak pojade do sklepu i będe płacił otówką to jeszcze 100 mi zejdzie, albo powiem że nie chce tego awatara 3d co gratis dają to i ze 150 zejdą.
Ostatnio w saturnie jak oglądałem to 42ST50 mi powiedziała że jak sie zdecyduje to za 2950 może sprzedać.
wiem że to niby 250 złoty więcej niż budżet ale 2700 to dałem sobie na wyrost bo i tak planowałem coś koło 2000 szukać.
 
Ostatnia edycja:
Do góry