Gt-30e

alfa123456

New member
Napaliłem się na niego.Przeczytałem chyba wszystkie informacje,testy w interneciei i postanowiłem go kupic .Pełen nadzieii wybrałem się do Electro-Word.
cena internetowa 2727, sklepowa ok.3300.
GT-30 - leciał avatar 2d BR- obraz masakra, biały jest żółty,czarny zielony, no i ziarno na ekranie.
(ustawienia: dom,eco,normal).Poprosiłem obsługę o pilota (niechętnie ale dali), przeprowadzam kalibrację i trochę obraz się poprawił ale i tak był bardzo kiepski, to samo w G-30.Dużo lepiej seria VT, ale i tak kiepsko.
Rewelacyjnie odbierał Panasonik LED- czarny jak smoła , biały jest biały, kolory piękne na tym samym materiale BR. 3-D dobre.
Sony LED seria hx-obraz rybki z ferajny-rewelacja,3-D bajka, słabe kąty mit,chyba że ogląda się z podłogi. Zastanawiam się dalej nad jego kupnem GT-30czy warto; problemy z plikami mkv,polskimi literami (odtwarzanie jakiś dvix nie interesuje mnie). duszki na ekranie, ziarnistość i wiele innych przypadłości. Moje Sony V-2000 bije go na głowę - biału jest biały , czarny- czarny a nie zieleń,kolory znośne
Jest to moje subiektywne odczucie(już słyszę falę krytyki).Dziś jadę do Saturna i media markt-jeszcze go obejrzeć.Jestem tak zawiedzony......
 

gsq

New member
Cos w tym racji jest, natomiast jest jedno ALE..
W domu NA PEWNO nie masz takich warunkow oswietleniownych jak w sklepach, czy to Saturn czy MM, czy inny sklep jest przepelniony swietlowkami i sztucznym swiatlem przy ktorym LCDki wygladaja lepiej.
 

marecki6

New member
Bez reklam
zgadza się ... w przypadku plazm, oglądanie ich i testowanie w marketach nie da zadowalających efektów i nigdy nie pokaże nawet połowy możliwości telewizora ... podejrzewam, że gdybyś wstawił ten tv w domu i obok postawił tego leda to wrażenia miałbyś raczej odmienne :)
 

Walenhovv

New member
Kolego, po pierwsze co do ziarnistości tej plazmy można jakoś sie zgodzić, co do czerni, cóż wiele razy myło pisane na forum, iż czerń na plaźmie zobaczysz tylko po ciemku. Wynika to z tego, że panel nie jest czarny sam w sobie. Więc gdy przy świetle na niego patrzysz (nawet wyłączonego), ekran nigdy nie będzie czarny tak jak w przypadku LCD. Różnice zobaczysz dopiero w warunkach domowych (czyt. ciemniejszych), gdzie LCD'ki, najzwyczajniej w świecie świecą.. VT30, pewnie stało na wyspie Panasa gdzie jest z reguły przyćmione światło w celu wydobycia czerni.
 

don111

Banned
Rewelacyjnie odbierał Panasonik LED- czarny jak smoła , biały jest biały, kolory piękne na tym samym materiale BR. 3-D dobre.
wszystko się zgadza, w jasnym markecie szajsowaty LCD wygląda lepiej od topowej plazmy
w nocy za to możesz się na nim delektować jasno szarą czernią, brakiem kontrastu, chmurkami na czarnym tle itp atrakcjami

w zaciemnieniu różnica będzie taka:
CRT_LCD_Doom3e.jpg
 
Do góry