Głosniki

dreamcatch

New member
Hej,

Potrzebuję podłączyć do TV Samsung LE32B650 głośniki zewnętrzne. Nie chce całego kina domowego. Wystarczy stereo - chodzi o to, żeby nie było słychać dźwięku z wbudowanych głośników - bo tv jest blisko pokoju dziecka - a ja chciałbym mieć dźwięk trochę bardzie z tyłu pokoju

Czy są w ogóle takie proste głośniki? Jeśli tak to co polecacie?


Pozdrawiam.
 

ADAM12116

New member
polecam MODECOM MC-2110 drewniane ładnie wyglądają i bardzo ładnie graja jedne z najlepszych, podobny model tylko ze z osobnym wzmacniaczem i pilotem MC-2150, pierwsze sprawdzą się gdy podłączysz pod wyjście słuchawkowe wtedy podgłaśniasz pilotem od TV, a 2 jeśli podłączasz na inne wyjście dźwięku, np. wyjście z eurozłącza, ja mam ten 1 zestaw podłączony pod wyjście słuchawkowe i spisuje się super, uważam , zresztą nie tylko ja (są gdzieś w necie testy tych głośników i piszą o nich bardzo dobrze)że to najlepszy wybór w tej cenie coś niewiele ponad 200zł, ja za swoje dałem 220zł mam do porównania jeszcze logitech x230 (uważam że graja trochę gorzej) i 530 (ale to zestaw 5.1)ale uważam ze te modecomy są nie do pobicia jeśli chodzi o zestawy 2.1
 
Do góry