głośniki HKTS 30?

JARUL

New member
Witam
zainteresował mnie temat właśnie małymi głośnikami
ogólnie zbieram sobie środki na H/K BDS700/ 800 ale zobaczyłem JBL cinema 500 i tak sobie myśle
czy nie pójść w kierunku np. H/K 255 + JBL C 500 , HKTS 30 ? sam nie wiem, ogólnie mam salon otwarty z kuchnią jakieś 40m ,szukam małych głośników mam zakaz dużych (żona) audiofilem nie a tv oglądam okolo 2 godz przeważnie c+HD ,HBO HD ,tvn .TV panas 50VT20 3D dlatego myśle o BDS800.
 

JARUL

New member
głośniki HKTS 30

Dzięki za odp.
docelowo zaczynałem od wydania na kino 3klockow ale w miare czytanie forum powoli zmierzam w kierunku H/K BDS700, BDS800 czyli juz 4 kl. no BDS800 prawie 5000zl . Wiadomo że nie jest to jakaś bajeczna kwota ale troche boli i człowiek widząc to po sobie troche się waha że nie będzie tego czego oczekiwałem ,że słabo albo tak sobie .Ogólnie jestem za Harmanem ponieważ podoba mi sie jego brzmienie i oczywiście gabaryty ,mam tylko jedno ale bo z tego co zauważyłem BDS 700 ma nie co mniejsze głośniki nie wiem czy to HKTS16,20,9 ? czy warto dać prawie klocka wyżej za BDS800
a może konfigurować sprzęt na H/K 255 + HKTS 20 ? , JBL CINEMA 500 też podobno dają rade .Poprostu chciałbym wydać pieniądze jak najlepiej .
 

ozilek

New member
cześć!
czy możesz napisać na co się zdecydowałeś i czy jestes zadowolony z wyboru? głównie chodzi mio głosniki bo jestem własnie przed podobną decyzją.
 
Do góry