Gdzie się podziałem... ?

tenre

New member
Cześć Kiki, cześć Ninja mam nadzieję,że dalej jesteście Admnami. Otóż...próbuję zalogować się na forum... wybieram opcję odzyskania hasła, wpisuję swój mail i.. komunikat,że takiego maila nie wykrywa. Proszę napiszcie do mnie na priv abym mógł " do siebie wrócić " ! Aby do Was napisać musiał założyć jakieś konto, żeby to zrobić. Mój mail zaczyna się , jak mó nick czyli ernet@ pozdrawiam
 

tenre

New member
Tak, tylko system nie widzi mojego adresu mailowego , na który byłem zalogowany. Jest on wymagany abym mógł odzyskać hasło i dostęp do moich postów. Teraz utworzyłem jakieś randomowe konto abym mógł, w ogóle, do Was napisać. Może widzisz własnie to konto
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
wg danych konto ernet jest w systemie i działa poprawnie, wywołałem ręcznie reset hasła
 

tenre

New member
dzięki... udało się zmienić hasło. Jeszcze tylko ( już poprosiłem BlackNinja ) o przywrócenie mojego nicku od lat, tz, na "Ernet". Czekam na efekt ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Blacka nie ma na forum od lat, a swoją drogą gdzie jest?
Tak czy inaczej proszę go pozdrowić ode mnie ; )
 

tenre

New member
Cholera, na prawdę ? Człowiek - historia Blackninja był chyba także założycielem tego forum...niestety nie mam z nim kontaktu. Czyli z historii pozostał Kiki. A On jest ?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
dzięki... udało się zmienić hasło. Jeszcze tylko ( już poprosiłem BlackNinja ) o przywrócenie mojego nicku od lat, tz, na "Ernet". Czekam na efekt ;)
jeśli to było Twoje konto, musisz użyć adresu email takiego jak podczas rejestracji, w innym wypadku nie jesteśmy w stanie zweryfikować czy Ty to TY
 

tenre

New member
Takie samo pytanie, jak to na forum.... aby przywrócić mi moją tożsamość ( lata obecności, wypowiedzi na forum itd. ). Już odpowiedziałeś mi (dziekuję ! ) aby napisać do Admina.
 
Do góry