Full HD na 32"

ms-trex

New member
Witam,
nie mam pojęcia jaki LCD 32" wybrać, czy HD Ready czy Full HD. U kumpla oglądałem film w 1080p na telewizorze FULL HD 32" i mi szczena opadła, chciałbym również móc oglądać takiej jakości video. Czy na tv HD Ready 32" będzie różnica w jakości jeśli będą oglądać na nim materiały 1080p, czy blue ray? Obraz chyba będzie jakoś skalowany w dół prawda, czy to pogarsza jakość obrazu?

Na tv będę oglądać też telewizje n. No właśnie w jakiej rozdzielczości są kanały HD na n, czy to Full HD czy HD Ready, oraz w jakiej zwykłe kanały cyfrowe, jaka to jest ta standardowa rozdzielczość? Czy co do takiej telewizji też lepiej brać Full HD czy wystarczy HD Ready?

Na necie krąży wiele opinii że poniżej 42 cali nie warto kupować FULL HD, ale argumenty są jakoś mało przekonywujące. Może ktoś miał okazję oglądać telewizje n na telewizorach HD Ready i Full HD, oraz filmy 1080p i powie czy jest różnica?

A i również chciałbym mieć kompa podpiętego pod tv, zatem w tv HD Ready rozdzielczość 1366x768 nie wydaje się za mała?
 
Do góry