Film nakrecony Canonem HV30

broniewskiTV

New member
Cześć! Nie jesteśmy pewni, czy to odpowiednie miejsce, ale chcieliśmy wam zaprezentować krótki film nakręcony przez nas Canonem HV30. Stara się on wyciągnąć esencję na temat korzystania z portalu Nasza-Klasa, używanym być może także przez niektórych z was. Zapraszam do obejrzenia i komentowania, oraz polecamy się na przyszłość.

Aby obejrzeć film, musicie wpisać w wyszukiwarce vimeo lub youtube'a hasło "Nasza-Klasa Story". Z powodu tego, że jesteśmy tu dopiero nowym userem, nie możemy jeszcze dodawać linków do postu.

/Jesli ten post narusza zasady forum, zrozumiemy, jeśli zostanie usunięty (no cóż, sformułowaliśmy go tak, że wygląda jak reklama :rolleyes: ). Mamy jednak nadzieję, że wątek się rozwinie ;)

Pozdrawiamy,
sekcja dziennikarsko-filmowa
broniewskiTV
 

viValdi

New member
Bez reklam
Myślę, że dzięki HD zrozumiałem pointę.
Ale bez możliwości czytania cała przypowieść nie ma wielkiego sensu. Od czytania jest literatura a film jest od oglądania. Zastanów się jak dotrzeć do widza analfabety ;) z tą samą historią.

W kilku miejscach potrzebujesz statywu. Jeden klip z tekstem jest za krótki żeby przeczytać a poza tym za chwilę jest powtórzony - coś tu można usunąć.

W sumie dla mnie próba udana - nie mogę pochwalić się niczym lepszym :fool: Ale do Oscara daleeeeeko
 
Do góry