EURO AGD i ich opinie.

Tranceformer

New member
Witam .

Zakupiłem ok 3 tyg temu TV w w/w sklepie. Wszystko fajnie ,pięknie...Po jakimś czasie przysłali do mnie maila ,abym wypełnił ankiete, czy jestem zadowolony z produktu...
Na stronce z EURO opinie o danym modelu saaaame 5-cio gwiazdkowe, kazdy zachwala i opini jest 23.
Ja testując telewizorek, napisałem kilka jego wad , nawet niektóre rzeczy wręcz skrytykowałem i co ? I mojej opinii nie ma do dziś ,a wychodzą nowe ,ale same wychwalające dany model.

Jeżeli tak to działa to dziękuję bardzo za takie opinie.
 

prezy

New member
Bez reklam
Rzeczywiście, dziwna sprawa. Też zauważyłem że jest dużo pozytywnych opinii ale zdarzają się i te negatywne. Może przesadziłeś z tą opinią, czasem jak człowiek się złości to pisze bardzo dużo negatywów i w pewnym momencie to już nie jest rzetelna opinia tylko złość użytkownika.
Tutaj na forum też to często zdarza, po prostu emocje biorą górę.
Jeżeli możesz to wyraź swoją opinię tutaj. Może komuś się to przyda.
 

Tranceformer

New member
Nie , nie ,nie .Absolutnie. Nie jestem z tych ,co piszą opinie pod wpływem emocji:) Napisałem normalnie ,oczywiscie i plusy też uwzględniłem ,a w minusach użyłem w zdaniu "beznadziejne wpisywanie adresów internetowych" i takie tam. Nic co mogłoby być w jakimkolwiek sensie obraźliwe czy wulgarne.

Na forum ,już to podkreśliłem przy tym modelu ,także wszytsko OK , ale w dalszym ciągu mnie to zastanawia, a wiem , ze owy sklep ma tych modeli podobno bardzo duzo , i czy przypadkiem <--heh to nie jest po prostu celowe z ich strony.Ale jeżeli tak , to poprostu trzeba to nazwać "żenadą"
 
Ostatnia edycja:

prezy

New member
Bez reklam
No to rzeczywiście wielka szkoda. Może warto skontaktować się z tamtejszym Adminem i sprawę wyjaśnić, co by te opinie były wiarygodne.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Byl w sieci cały artukuł nt. wystawiania opini na ceneo, czy skąpiec (juz nie pamiętam), z tego co wyczytałem to niezłe kwiatki tam odchodzą i raczej nie sugerowałbym sie zbytnio opiniami na tych serwisach.
Jak znajde link, to wrzuce.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
A ja nawet kiedyś i ostatnio wstawiłem "zjebkę" na Ceneo dla pewnego aparatu Sony, pewnej farby do betonu, itp. ale już moja szefowa kupiła niedawno klucz licencyjny do office'a. Klucz okazał się delikatnie pisząc wadliwy, a sklep również komplementując mało profesjonalny. Chciała napisać co myśli o tym sklepie to Ceneo nie pozwala umieścić negatywnej opinii o tym sklepie.
Dziś te opinie to czysty biznes. Takie strony pobierają opłaty od sklepów w zamian za brak negatywów, a z drugiej strony producent, dystrybutor, sklep często płaci "przypadkowym" internautom za chwalenie własnych czy oczernianie produktów konkurencji. Takie śmieciowe opinie czasem łatwo poznać, nie wnoszą żadnej konkretnej informacji lub są przepisaniem specyfikacji w formie opisu.
 

prezy

New member
Bez reklam
Opinie, opiniami, testy, testami ale zawsze apeluję do każdego kto stoi przed wyborem Tv, że własne doświadczenia i wrażenia są bezcenne. Zwłaszcza teraz w dobie internetu i bardzo silnego marketingu.
Często dzieje się tak, że klient kupuje marzenia a nie produkt.
Żyjemy w dziwnych czasach. Zamiast trochę pomyśleć wierzymy bezgranicznie wujkowi google.
Myślę, że ten wątek da każdemu trochę do myślenia i dobrze bo o to chodzi :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam .

Zakupiłem ok 3 tyg temu TV w w/w sklepie. Wszystko fajnie ,pięknie...Po jakimś czasie przysłali do mnie maila ,abym wypełnił ankiete, czy jestem zadowolony z produktu...
Na stronce z EURO opinie o danym modelu saaaame 5-cio gwiazdkowe, kazdy zachwala i opini jest 23.
Ja testując telewizorek, napisałem kilka jego wad , nawet niektóre rzeczy wręcz skrytykowałem i co ? I mojej opinii nie ma do dziś ,a wychodzą nowe ,ale same wychwalające dany model.

Jeżeli tak to działa to dziękuję bardzo za takie opinie.

Tak jest i chyba dlugo jeszcze sie nic nie zmieni..
 

Malwina

New member
Aż z ciekawości sprawdziłam i znalazłam zarówno dobre jak i złe opinie użytkowników(np, tutaj niektórzy ładnie pojechali: LG BH9430PW - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD, więc mam nadzieję, że jednak jest choć trochę prawdy w tym marketingowym świecie. No ale po Twojej przygodzie, będę może bardziej uważać - bo ja też do tej pory bazuję głównie na opiniach (w sumie obcych mi ludzi).
 

malin1976

Member
Witam .

Zakupiłem ok 3 tyg temu TV w w/w sklepie. Wszystko fajnie ,pięknie...Po jakimś czasie przysłali do mnie maila ,abym wypełnił ankiete, czy jestem zadowolony z produktu...
Na stronce z EURO opinie o danym modelu saaaame 5-cio gwiazdkowe, kazdy zachwala i opini jest 23.
Ja testując telewizorek, napisałem kilka jego wad , nawet niektóre rzeczy wręcz skrytykowałem i co ? I mojej opinii nie ma do dziś ,a wychodzą nowe ,ale same wychwalające dany model.

Jeżeli tak to działa to dziękuję bardzo za takie opinie.

A czy ten mail dotyczący ankiety nie dotyczył SKLEPU euro rtv agd ? Ja u nich kupuję i takie maile dostaję choć ankiety nie wypełniam . Sam produkt można przecież po zalogowaniu ocenić na ich stronie .
 

Tranceformer

New member
Aż z ciekawości sprawdziłam i znalazłam zarówno dobre jak i złe opinie użytkowników(np, tutaj niektórzy ładnie pojechali: LG BH9430PW - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD, więc mam nadzieję, że jednak jest choć trochę prawdy w tym marketingowym świecie. No ale po Twojej przygodzie, będę może bardziej uważać - bo ja też do tej pory bazuję głównie na opiniach (w sumie obcych mi ludzi).

Tak , tez widzialem na innych produktach opinie negatywne. Tak sobie po swojemu rozkiminiam , że może jak im zostaje "resztka" towaru , to może przymykają oko, aby być bardziej wiarygodnymi. A że kupiłem model z tego roku , towaru jest dużo ,to niedopuszczają złych opini, aby produkt się sprzedał. Odwiedzam owe "pseudo opinie" , i dalej pojawiają się same zachwalające. Ehhh te dzisiejsze czasy...
 

Tranceformer

New member
A czy ten mail dotyczący ankiety nie dotyczył SKLEPU euro rtv agd ? Ja u nich kupuję i takie maile dostaję choć ankiety nie wypełniam . Sam produkt można przecież po zalogowaniu ocenić na ich stronie .

Nie , dotyczył samego towaru . Bo miałem i gwaiazdki do wyboru itd itp. Zresztą nie robiłbym "afery" jak czegoś nie byłbym pewny.
 

Rafal7

Banned
A może samemu by założyć taką stronę typu Ceneo lub Skąpiec.
Prowadzić tą stronę tak jak się należy :)
 
Do góry