Epson EH-TW5900 / EH-TW6000 - tanie 3D 1080p

pa3

New member
Bez reklam
Niedługo w sprzedaży pojawią się nowe modele 1080p od Epsona z funkcją 3D. Jeśli chodzi o nowości - będzie dostępna funkcja, dzięki której podwyższy się jasność podczas seansów 3D + opcja dzielenia ekranu (wyświetlanie dwóch obrazów jednocześnie) - hmm ciekawe


Epson EH-TW5900
ContentServer

Kontrast: 20 000:1
Jasność: 2 000 lumenów
Okulary 3D - brak w zestawie
Sugerowana cena sprzedaży wg Epsona: 4.888,03 PLN



Epson EH-TW6000
ContentServer

Kontrast: 40 000:1
Jasność: 2 200 lumenów
Okulary 3D - 1 para
Sugerowana cena sprzedaży: 6.377,00 PLN

EPSON 3D Projector EH-TW6000 - YouTube


Z tańszych wersji będzie dostępny jeszcze bezprzewodowy model EH-TW6000W. Niektóre sklepy już wystawiły pierwsze ceny, ale zapewne taniej będzie zaopatrzyć się zagranicą. Tak czy siak nowe maszynki wizualnie prezentują się b.dobrze.
 

pa3

New member
Bez reklam
Po testach wynika że Optoma HD33 jednak świeci lepiej w 2D jak i 3D względem Epsona EH-TW6000.
 

pa3

New member
Bez reklam
Mozesz wskazać źródło tych testów?

Jasne - Epson Home Cinema 3010/3010e 3D Projector Review

2D - Optoma posiada głębszą czerń, jedynie w całkowicie ciemnych scenach przewagę zdobywa Epson dzięki automatycznej przesłonie.

3D - tutaj ponownie HD33 dominuję dzięki stabilnym, bardziej wyrafinowanym scenom, oraz mniejszym efektem migotania obrazu. Ponadto jest wyższy kontrast, a co za tym idzie większa głębia.
 

Vaderus

New member
Bez reklam

Sęnx :)
Czytałem ten właśnie test ale nie sprawdziłem, ze europejski odpowiednik ma inne oznaczenie.

Co jednak (wg testu) może przemawiać na korzyść Epsona to fakt, ze sprawdza się lepiej w nie do końca zaciemnioonych pomieszczeniach i ze w komplecie są 2 pary okularów 3D. Na liście top10 też uplasowali go nad Optomą....
Można to jakoś skomentować?
 

tomek976

Member
Zawerzyłem firmie Epson Seiko i kupiłem go trochę w ciemno.
Jestem z niego (TW6000) bardzo zadowolony. Jakośc obrazu wyśmienita nie ma sie do czego przyczepić, 3D działa jak trzeba, jakośc wykonania samego projektora rewelacyjna jak na japońska markę przystało. No i dodatkowe promocyjne dwie pary okularów też kuszą. Wbudowane głośniki w polowych wrunkach mogą się przydać, grają całkiem dobrze jak na swoją wielkość.
 

tomek976

Member
Chciałem tylko potwierdzić że promocja działa bo własnie dotarły do mnie dwie pary okularów :D
Procedura jest prosta. Wypełniamy wniosek ze strony promocji, emailem dostajemy następny dokument który drukujemy, przyklejamy do niego wycięte kody kreskowe z pudełka, na wskazany adres wysyłamy pocztą polską (normalny list nie kurier, nie polecony - ja wysłałem priorytetem ) i czekamy na email informujący o pozytywnej weryfikacji. U mnie cala procedura trwała jakieś 2 tyg.

Pozdr
 
Do góry