Epson EH-TW480 traci sygnał hdmi

tomar76

New member
Witam.
Jak w temacie Epson EH-TW480 traci sygnał hdmi.
Problem występuje zazwyczaj po około 2-3-ech godzinach oglądania filmów na blu ray samsung
Próbowałem użyć 3-trzech przewodów hdmi 10 m.
Przy pierwszym (chińskim) za 30 zł problem pojawiał się często przy przewodzie Cabeltech zo 80 zł identycznie.Czasem udawało się obejrzeć dwa filmy pod rząd bez problemu a czasem juz przy pierwszym filmie zanik wizji z kolorowym śniegiem.Gdy kupiłem przewód Prolink exclusiv 139zł., myślałem że problem został rozwiązany i chodziło o przewód hdmi. Niestety wczoraj obejrzałem film o długości 3godz 40min. (Dziesięcioro przykazań:))i pod koniec filmu znów to samo.
Sprzęt ma 5 miesięcy i 260 godz. pracy za sobą.
Sprzedawca chciał mi sprzedać przewód za 380 zł ale na razie się wstrzymam.
Proszę o pomoc czy to dalej wina przewodu czy może usterka projektora?
Może ktoś z państwa miał to samo i jak sobie poradził ?
 
Ostatnia edycja:

gnuto

New member
wiem że post trochę stary ale miałem podobny problem i wystarczyło w odtwarzaczu bluray (ja mam lg) zmienić rozdzielczość obrazu z full hd na hd ready i nie było już problemu
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Witam.
Jak w temacie Epson EH-TW480 traci sygnał hdmi.
Problem występuje zazwyczaj po około 2-3-ech godzinach oglądania filmów na blu ray samsung
Próbowałem użyć 3-trzech przewodów hdmi 10 m.
Przy pierwszym (chińskim) za 30 zł problem pojawiał się często przy przewodzie Cabeltech zo 80 zł identycznie.Czasem udawało się obejrzeć dwa filmy pod rząd bez problemu a czasem juz przy pierwszym filmie zanik wizji z kolorowym śniegiem.Gdy kupiłem przewód Prolink exclusiv 139zł., myślałem że problem został rozwiązany i chodziło o przewód hdmi. Niestety wczoraj obejrzałem film o długości 3godz 40min. (Dziesięcioro przykazań:))i pod koniec filmu znów to samo.
Sprzęt ma 5 miesięcy i 260 godz. pracy za sobą.
Sprzedawca chciał mi sprzedać przewód za 380 zł ale na razie się wstrzymam.
Proszę o pomoc czy to dalej wina przewodu czy może usterka projektora?
Może ktoś z państwa miał to samo i jak sobie poradził ?

Nie szkoda bylo kasy na nowe przewody HDMI?
Nie lepiej bylo sprawdzic na innym odtwarzaczu lub bobawic sie ustawieniami jak kolega powyzej napisal?
 
Do góry