Epson EH-TW3000 + kraftmann MattWhite

ramski

New member
Witam,

Po malych przebojach, uporaniu sie ze zlosliwoscia przedmiotow martwych (n'ka konwerter) i kilometrami przewodow wszystko zainstalowane. Jakosc jest super, efekt mnie powalil (nie tylko mnie). Dla przypomnienia Epson EH-TW3000 + Ekran Kraftmann elektryczny BusinessClass Matt White HD 265x150 16/9
Ponizej zdjecia dla zainteresowanych.
 

Attachments

  • zdjecia epson 011.jpg
    zdjecia epson 011.jpg
    129 KB · Wyś: 374
  • zdjecia epson 014.jpg
    zdjecia epson 014.jpg
    126,3 KB · Wyś: 221

ramski

New member
fotki obrazu z n'ki
 

Attachments

  • zdjecia epson 004.jpg
    zdjecia epson 004.jpg
    49,5 KB · Wyś: 175
  • zdjecia epson 005.jpg
    zdjecia epson 005.jpg
    66,6 KB · Wyś: 149
  • zdjecia epson 007.jpg
    zdjecia epson 007.jpg
    93,8 KB · Wyś: 215

ramski

New member
bond 007 w HD
 

Attachments

  • zdjecia epson 020.jpg
    zdjecia epson 020.jpg
    94,7 KB · Wyś: 205
  • zdjecia epson 021.jpg
    zdjecia epson 021.jpg
    105 KB · Wyś: 148
  • zdjecia epson 022.jpg
    zdjecia epson 022.jpg
    68,8 KB · Wyś: 140

SeboZakret

New member
No to piękny efekt.
Czy ten twój Kraftmann jest z napinaczami? A jeśli nie to czy nie masz problemu z marszczeniem się ekranu??

Brałeś przy zakupie może te nowe modele czyli TW2900 lub TW3500 bo ja zmierzam w podobną stronę co Ty tylko się zainteresowałem tymi nowymi modelami.

Co prawda widziałem u sprzedawcy tego TW3000 i mi się podobała prezentacja jego ale myśle nad nowymi modelami bo może coś usorawnili- jak na razie nie znalazłem jeszcze żadnych recenzji na ich temat.
 

ramski

New member
Nie ma napinaczy, ale nie ma tez problemu z marszczeniem ekranu.

Co do projektora to wybor byl prosty, model ktory posiadam kupilem za polowe ceny (nowy). Na stronie pcworld jest ranking gdzie tw3000 wypadl dobrze, opinie na forum o epsonach tez sa pozytywne.

Widzialem tez pokaz w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu projektora za jakies 20tys i nie widze wielkiej roznicy (jak nie widac roznicy to... ;)
 

krugerandek

New member
Mam pytanie odnosnie ekranu . Chce nabyc Kraftmana(tylko ciut mniejszego) Ciagle slysze o tym ze szary lepszy a mi sie widzi ze bialy czy miales okazje porownac bialy i szary? i co zadecydowalo o wyborze?
 

SeboZakret

New member
ramski napisał:
Kupilem od znajomego, ktory nie mial gdzie go zamontowac stad taka cena.

Szkoda że ja nie mam takich znajomych :p

A tak na serio mi też się podoba bo akurat byłem w Wawie w dość fajnym sklepie gdzie można do woli sobie pooglądać wyświetlany obraz i choć bardzo chciałem zobaczyć TW3500 (nie mieli go bo jeszcze nie ma go w sprzedaży u nas) to pokazali mi TW3000 i mi się podobał. Obraz taki jak jestem w stanie zaakceptować za tą kasę a jeszcze muszę się w budżecie z kinem domowym zmieścić.
 
Do góry