Epson EH-TW3000 czas pracy lampy - problem?

ramski

New member
Witam,

Projektor nie podaje mi czasu pracy lampy, caly czas w menu jest podane zero (0H), a uzywalem juz kilka godzin. Wiecie o co moze chodzic?
 

George_Stark

New member
ramski napisał:
Witam,

Projektor nie podaje mi czasu pracy lampy, caly czas w menu jest podane zero (0H), a uzywalem juz kilka godzin. Wiecie o co moze chodzic?

W Epsonach pierwsze 10 godzin pracy wyświetlane jest jako zero. Po jedenastej zacznie Ci odliczać. Tak mają wszystkie modele. W instrukcji obsługi jest o tym napisane.

Te pierwsze 10 godzin chyba jest po to, aby sprzedawca mógł na życzenie Klienta prezentować sprzęt, bez rejestrowania tego w systemie. Takie "demo" :)

Pozdrawiam!
 

ramski

New member
dzieki,

do instrukcji jeszcze nie dotarlem ;)

obraz jest mega zyleta polecam projektor kazdemu kto ma tylko troche miejsca, lcd wyglada przy tym jak jakas popierdulka

jeszcze raz dzieki, zaraz sprawdze instrukcje
 

ramski

New member
George_Stark dzieki miales racje, pierwsze dziesiec godzin nie jest liczone, dopiero po 10 wskakuje 1 itd.

A orientujwsz sie czy jak zresetuje sie licznik np. po 50h to czy znow bedzie liczyl dopiero od 10h?
 

ramski

New member
Fanek chyba Cie moja narzeczona wywolala, bo przed chwila sie pytala czy juz opisalem Ci jak to u mnie wyglada.

Prosze o cierpliwosc do konca tygodnia bede mial juz wszystko zamontowane tak jak trzeba i na pewno bedziesz pierwszy ktory to zobaczy (zaraz po mnie)

przeslij mi maila marcinuuch@wp.pl
 

George_Stark

New member
Nie wiem jak będzie po resecie licznika, ale wydaje mi się, że znów pierwsze 10 godzin nie będzie liczone.
Resetuje się po wymianie lampy, a po wymianie lampy projektor jest jak nowy :)

Jak koledzy wczesniej również czekam na fotki z projekcji :)
 
Do góry