ekran przenośny do 600 zł

wegejazz

New member
Witam!
jak w temacie powyżej, zastanawiam się nad kupnem przenośnego ekranu na trójnogu w necie znalazłem takie marki jak:kraftmann, AVtek, Nobo, tripod. Projektor który posiadam to Sanyo PLC-XW60. Pytanie czy w tym przedziale cenowym jakość tych producentów jest podobna czy też nie? Na co w takim razie zwrócić uwagę? Dziękuję i pozdrawiam
 

ziggy23

New member
Generalnie jeśli chodzi o ekrany przenośne na trójnogu to dużej różnicy nie będzie.

Istotna jest jakość wykonania kasety i systemu zwijania, powierzchnie są u wszystkich bardzo podobne.

Klientom którym zależy na dobrym wykończeniu polecamy ekran Avers Tripod. Dobre materiały, czarny tył i ramka, możliwość pochylenia w celu regulacji efektu trapezu - szerokość 180cm - 375zł, 200cm ok 600zł

Jeśli coś bardziej "budżetowego" (takich sprzedaje się najwięcej) to oferuje głównie Kraftmanna - tu już za ok 400zł możesz mieć ekran o szerokości 200cm.

Jedna rada - przy zakupie ekranu zwróć także uwagę na koszty transportu - z doświadczenia wiem że konkurencja często oferuje wysyłkę ekranów w cenach zbliżonych d 100zł, co w przypadku ekranów na trójnogu potrafi odnieść cene nawet o 40%
 

wegejazz

New member
Dziękuję za cenne uwagi, nie ukrywam, że zależy mi na dobrej jakości i pomyślałem o Avers Tripod 210 na 210 wygląda dobrze myślałem jeszcze o Projecta.
 

Deimos

Banned
W dzisiejszych czasach to się kupuje ekrany głównie w formacie 16:9:)
Mam na zbyciu jedną Projecte w rozmiarze 100 cali (przekątna) ręcznie zwijaną, ale nie na trójnogu. Ekran ma niecałe dwa lata i jest w bardzo dobrym stanie, nowy kosztował 1200pln. Można go montować do sufitu, lub na ściane.
Jak Cie taki interesuje to pisz na PW.
 
Ostatnia edycja:

wegejazz

New member
Niestety jestem ograniczony budżetem poza tym towar musi być nowy gdyż kupuję na firmę, ekran potrzebuję do przeprowadzania szkoleń, wyświetlania filmów w terenie.
 
Do góry