Ekran projekcyjny - smierdzi :-)

davero79

New member
Witam, Ma ktoś może doświadczenie jak długo może smierdzieć ekran :). Rozłożyłem dzisiaj i po jakis 30m nie da się wytzrymać. Wczesniej miałem ekran 200x200 4:3 (włoska firma) Teraaz kupiłem 260cm HD. Krawędzie nawet nie są pozakrzywiane. Trochę prawy dół ucieka, ale przy oglądaniu jest OK. Ekran jest manualny 260x147 EKRAN projekcyjny manualny format 16:9 HD (4048437194) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Jestem z niego zadowolony, aler ten smród denerwuje mnie :).

Nadmienie, że mój stary ekran do dziś wydala zapach jak go otworzę, ale jest on przyzjemny. Ten czuć jakby toksynami :) - nie wiem czy to farba ... czy materiał ...
 
Ostatnia edycja:

Marek36

New member
Ja mam chyba ten sam ekran lub bardzo podobny 265x150 w czarnej ramie.
Ten zapach to farba :) U mnie też tak jedzie ..... trzeba przeczekać.
Na szczęście mnie nie irytuje aż tak bardzo.
 

davero79

New member
Mój poprzednik ma już 10 lat. 4:3 Nie ma czarnych ramek itd. nawet pofalował sie trochę (być może przez słońce, które świeciło na niego - ekran obecny i poprzedni mam na tarasie, który jest cały przeszklony. W innym przypadku pewnie bym miał białą ścianę :)), ale ten włoski to pachnie nawet po 10 latach. Ten natomiast śmierdzi toksynami, ze aż gryzie w oczy :D. Mam to szczęście, że zamykam drzwi caly czas jest spuszczony i niech się wietrzy. Tak pytam czy to minie :D. Dzisiejsze rzeczy są robione nie raz z tak dziwnych tworzyw :), że wolałbym tego nie wąchać, albo jak najmniej. Przykład podam "sweterka jak po zakupie dość sporo trzeba było się go uprać, żeby nie śmierdział ropą :)
 

Stratoss

Member
Bez reklam
To niestety domena tanich ekranów. kiedyś też taki użytkowałem, to waniał przez dobre trzy miesiące. Od ok. dwóch lat używam Adeo tensio professional z napinaczami i zapomniałem o wszelkich niedogodnościach typu: smród, fałdy, krzywizny itp.
 
Do góry