Ekran na lata.

Beneke

New member
Witam !

Panowie chciałbym się Was poradzić w następującej kwestii-który z tych modeli jest najlepszy :

Mam zamiar kupić telewizor ok.50 cali za ok.10 000...ten telewizor ma mi służyć przynajmniej przez 7-8 lat...

Czytając nasze forum zastanawiam się nad :

Phillips 52PFL9704H(są jeszcze w RTV-Euro)
Panasonic TX-P50VT20
Samsung UE55C8000

Nie wiem czy w podobnej cenie są jakieś porównywalne modele Sharpa i Sony ?

I jak wygląda porównanie z w.w. modelami Toshiby którą można kupić w sklepie u Kiki-ego :Toshiba 55SV685D?

Czy każda z tych firm ma opiekę serwisową na podobnym poziomie ?
 
Ostatnia edycja:

Kampaj

New member
Bez reklam
Żaden Tv nie ma szans kolorami i czernią z najlepszym Tv w Polsce Toshibą SV685.
Z ciekawostek od przedstawiciela handlowego wiem, że do podukcji tego Tv jest w fabryce potrzebne specjalne pomieszczenie. I jezcze większa kontrola jakości, aby pod szybą nie znalazło się żadne, nawet najmniejsze zanieczyszczenie. Mimo ,zę ma szybę, to nie odbija światła i ma wspaniałą czerń.
Wytrzymałością Toshiba na pewno będzie najmocniejsza i wytrzyme nawet 10lat.
Jak szukasz z tej połki Toshiby, co te plazmy to zobacz 55WL753.
Model Panasonica VT20 nie zrobił na mnie dużego wrażenia, poza tym, że ten system 600Hz wreszcie działa w TV. W Samsungu np. napisy skaczą;/
Kolor czarny Toshiby SV685 jest pokazany w teście z Quatronem.
 

Mike25

New member
Byłbym ostrożny z nazywaniem tego telewizora "najlepszym", choćby zważywszy na fakt, że Toshiba nie stosuje swoich autorskich matryc, tylko zamawia je od konkurencji ;) Największą wadą tej Toshiby są średnie jak na te półkę cenową kąty i słaba płynność, co zostało zauważane w różnych testach na necie.

Poziom czerni jaki prezentuje ten model (0.01cd/m2) jest nie do odróżnienia gołym okiem od typowego poziomu czerni 0.02-0.06 jaki oferują najnowsze telewizory konkurencji (Sony, Sharp), więc to nie jest jakaś zauważalna różnica.

Oczywiście sam TV godny polecenia, czołówka w ofercie Toshiby. Największą jak dla mnie zaletą tego modelu jest FULL LED z local diming (wreszcie w miarę paoprawnie działającym). Cała reszta to już kwestia subiektywna (funkcje, typ matrycy, cena).


pzdr
 
Ostatnia edycja:

Ares78

New member
Nie wiem czy w podobnej cenie są jakieś porównywalne modele Sharpa i Sony ?

Hmmm z modeli 52 calowych od Sony możesz obejrzeć nx800 łapie się w górniej granicy kwoty przeznaczonej na odbiornika. Zastosowane podświetlenie Edge LED (krawędziowe), dobry poziom czerni i odwzorowania kolorów. Więcej danych technicznych oraz zdjęć na stronie producenta KDL-52NX800 (KDL52NX800) : Podstawowe informacje : Telewizory i zestawy kina domowego : Sony
 
Do góry