Ekran Matt Gray 86"

mastek81

New member
Witam,

Od już kilkunastu dni przeglądam i szukam ekranu pod projektro BENQu W1060 i mam problem.

Czego szukam:
- szerokość ekranu 2000cm
- szerokosć obrazu 1900cm
- wysokość obrazu 1070cm
- przekątna obrazu 86"
- czarne paski po bokach i dole
- na górze aby korygować wysokość ekranu od sufitu
- powierzchnia matt gray
- ręcznie rozwijany

Taki by był idealny -> AVTEK CINEMA PRO ale na dole jest ta listwa która nie zmieści mi się nad komodą. Komoda ma 2m i obo stoją szefki które są od niej wyższe, a obraz z projektora pada między te szafki.


Może ktoś z forumowiczów widział coś podobnego szukając czegoś dla siebie. Czyli coś jak ten AVTEK tylko listwa równa z szerokością ekranu (2000cm)

Z góry dziękuje za pomoc.
 

NevadaBartek

New member
Jako instalator polecam klientom ekrany Firmy "Kauber"
np: KAUBER BLUE LABEL BI VISION EKRAN ELEKTRYCZNY 1:1 220 X 220 CM
Nie wiem czy mogę dać linka do sklepu wiec wklejam samą nazwę.
Wiem ze produkują powierzchnie MattGray
 

mastek81

New member
Ekran elektryczny odpada bo nie mam jak do niego pociągnąć kabla zasilającego.
Ekrany KAUBER również posiadają na dole za długą listwę.

Szukam ekranu z listwą dolną równą z ekranem o szerokości całkowitej 2000cm, szerokość obrazu 1900 (po bokach 5cm czarne paski)

Zastanawiam się nad zakupem tego AVTeka i przycięciu tej dolnej listwy.
 
Ostatnia edycja:

damis1989

New member
A może ekran ramowy? Wiem, że szukasz rozwijanego. Sam posiadam ekran ramowy Adeo Plano i jestem bardzo zadowolony, mam wersje z welwetem, bo estetyczniej wygląda. Pyzatym ekrany ramowe mają bardzo ważną zaletę nie będzią się fałdowały podczas użytkowania. W przypadku ekranu rozwijanego nawet z napinaczami słyszałem opinie, że po jakimś czasie mogą się pojawić fałdy. Adeo posiada w swojej ofercie np. ekran, 83” ale jak się nie mylę robią też na wymiar. Sprawdź tutaj jeżeli Cię zainteresuje, http://adeoscreen.pl/site/adeogroup88_webprofessional_it/Karta_Katalogowa_Adeo_Screen_Plano.pdf
 

mastek81

New member
No właśnie zacząłem się już interesować tymi ekranami, nawet własnej roboty, ale problemem jest jak zawsze ... kobieta :) nie mogę jej przekonać do takiego rozwiązania, tj. jak to będzie wyglądać za dnia.

Demis jesteś w stanie umieścić zdjęcie jak to wygląda w realu bez wyświetlania obrazu na nim, czyli jak wygląda ten szary obraz bez obrazu na ścianie :)
 

damis1989

New member
1. Ważna uwaga, nick Damis imię Damian, miło mi:)

Na forum nie będę wrzucał tych zdjęć prześle Ci na maila, ponieważ ich, jakość ma wiele do życzenia (Nokia n95).

Ekrany ramowe może nie są estetycznym rozwiązaniem, ale rozwijane według mnie również nie są szczytem estetyki gdyż pod sufitem wisi nam sporych rozmiarów "kuku”:) (co innego, jeżeli są maskowane w suficie).
 
Do góry