EISA dla Oppo BDP-103EU 2013-2014

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
BDP-103EU firmy Oppo to dzieło sztuki wśród odtwarzaczy Blu-ray – łączy luksusową, ciężką konstrukcję z nadzwyczajnym zakresem funkcji. Jako dodatek do dwóch wyjść HDMI, pojawiają się dwa wejścia HDMI, dzięki którym zewnętrzne źródła mogą skorzystać z zaawansowanego procesora pracującego w odtwarzaczu.

9493-1500-e7b92d54-3f5e-41dc-8e72-91d407250b85-oppo-bdp-103-region-free-blu-ray-angle.jpg
Gniazda USB, Ethernet i opcja Wi-Fi ułatwiają odtwarzanie plików. Jako odtwarzacz w pełni uniwersalny, BDP-103EU zakręci płytami SACD i DVD-Audio równie dobrze, jak Blu-ray. Jego możliwości, wspomagane rozległymi regulacjami dostępnymi dla użytkownika, są bardzo wysublimowane. Upskalowanie 4K i przesyłanie sygnału HDMI oznacza, że odtwarzacz ten może znaleźć się w samym sercu high-endowego kina domowego i współpracować z najnowszymi projektorami oraz telewizorami.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Rzeczywiście sprawdzony odtwarzacz Blu-ray firmy Oppo . Ze 3k trzeba jednak wydać.
Ciekawy jestem jaka jest rzeczywista trwałość pracy laserów zastosowanych w tym
odtwarzaczu tzn. ile godzin pracy laserów przewiduje producent , gdyż to jest istotne .
Wiem , że teoretycznie można to wyliczyć , ale wyliczenie to jedno , a życie pokazuje
zupełnie co innego .

Ja od 1995 r. użytkuję odtwarzacz compact disc DX-1 nie istniejącej już firmy amerykańskiej
z Californii , California Audio Labs , teoretycznie laser powinien być już "zużyty" , a on pracuje
nadal i ślicznie odtwarzacza płyty CD . Kosztował mnie tylko 1071 $ amerykańskich i widzę , że
nadal jest nie "do zdarcia";).

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Do góry