Egreat s800

pike

New member
Witam szanownych użytkowników. Ma już ktoś może tą nową zabawkę i potrafi podzielić się wrażeniami? Widziałem to cudeńko i się napaliłem .Mam w tej chwili egreata M33a i planuje wymianke na tą maszynkę... Widzialem ze jest robiony w wersjach standard , pro (wifi) i ultimate ( 3d i konwersja 2d-3d )
 

SECURITECH

New member
S 800

Witam szanownych użytkowników. Ma już ktoś może tą nową zabawkę i potrafi podzielić się wrażeniami? Widziałem to cudeńko i się napaliłem .Mam w tej chwili egreata M33a i planuje wymianke na tą maszynkę... Widzialem ze jest robiony w wersjach standard , pro (wifi) i ultimate ( 3d i konwersja 2d-3d )

kupilem i na razie jestem zalamany , brak polskij znakow w napisach , brak automatycznego formatowania dysku w kieszeni musisz formatowac sobie gdzies w kompie , najgorsze ze tnie obraz jak holera na HD z dysku po usb a na A200 to samo idzie plynnie ,jak soft od c200 nic nieda w tej ostatniej kwestji to do smietnika chyba wyrzuce dlamnie rwanie obrazu jest niedozniesienia. Mam nadzieje ze to zalatwi wszystkie z pozoru blache problemy dla pocorna
 

Kirek50

Moderator
Bez reklam
kupilem i na razie jestem zalamany

Nie kupiłem, ale testowałem kilka tygodnie temu i przyznam, że sprzęt był całkiem OK. Jeżeli chodzi o kodowanie napisów to jest (był?) mankament w postaci braku kodowania Central European (ANSI), w związku z tym trzeba skorzystać w menu z UTF-8 i dostępne polskie napisy rekodować do tegoż. Prościutki programik ansi2utf.
Na zachodnich forach czytałem wówczas opinie, że najnowszy firmware miał poprawić sporo budgów, teraz widzę, że jest już dostępny - ver:2.02.004. Czy właśnie ten masz w playerze?
 

pike

New member
Tez mam ten sprzecik ...i przyznac musze ze jest wypasiony...Materiał HD bajka, obrazy BD rewelka, avi super , napisy bez przerabiania . A wszystko to dzieki drugiemu bankowi pamieci i wgranemu sofcikowi od C200...Jak go dostalem tez sie zalamalem. Teraz nie zamienie go na nic innego. Jak dla mnie ma tylko jeden mankament....Brak standby. To znaczy ma ale jak juz mu zalacze to wylacza twarde dyski. Podobno producent stwierdzil ze ma tak maly pobor pradu ze nie musieli stosowac tej opcji bo z powodzeniem moze byc w trybie dzialania. Ostatni oryginalny soft wiele zmienil na lepsze , ale aviki ciagle ciely. W niedlugim czasie byc moze pojawi sie polska wersja jezykowa w sofcie i mozliwosc wgrywania aplikacji nmt. Zaznacze ze na sofcie C200 i tak dziala. Pozdrawiam
 

SECURITECH

New member
Na zachodnich forach czytałem wówczas opinie, że najnowszy firmware miał poprawić sporo budgów, teraz widzę, że jest już dostępny - ver:2.02.004. Czy właśnie ten masz w playerze?[/QUOTE]

Bardzo dziekuje za odp. czekam na bank pamiecie w takim razie z softem C200 mam ver najnowsza 004 takze nic ona nie wnosi tez widze nastepny mankament brak regulacji synchronizacji audio oraz napisow chyba ze nieznalazlem w A200 jest jak na dloni takowa regulacja . Mam nadzieje ze soft wyeliminuje ciecie obrazu .
 

pike

New member
Cześć. W sofcie z c200 oczywiście istnieje możliwość przesuwania napisow do tylu lub do przodu i jak najbardziej zadziałało to i na egreacie. Mam również ten soft z lutego o ktorym pisales , ale musza go jeszcze poprawic. I mam nadzieje, a nawet jestem przekonany ze egreat bedzie w stanie dopracowac swój sprzet przynajmniej dorownujac popcornowi. Na chwile obecną przy jednym sprzecie dysponuje tak naprawde dwoma maszynami....I mamy mozliwosc rozwoju w obie strony . Autoupdate popcorna dziala z netu z automatu.A nie wiem czy wiesz , istnieje rowniez mozliwosc wgrania softu od Dune HD . Wiec mozliwosc tego sprzetu staja sie naprawde niesamowite.
 

SECURITECH

New member
Problem jest z tym ze za 3 tygodnie albo lepiej benda banki pamieci u dystrybotora bo braklo i sie mecze . Jedna rzecz tez mnie zmartwila ze transfer z usb na wew. sata w kieszeni jest gorszy od zgrania z usb na usb poprzez laptop . prubowalem zgrac 1,3 TB na sata z zew usb i po 30 godzinach zgral okolo 30 procent moze a ta sama operacja po przez laptop trwala 20 godzin i tak sobie mysle ze ta kieszen troche do bani w tym sensie . Ciekawe czy w c200 da sie zgrywac na dysk sata w zew. kieszeni na laptopie i bedzie to czytal , a moze soft c200 zalatwia tez problem szybkosci sciagania j/w opisalem . Generalnie tez plusem jest dla mnie ze pilot jest ir i logitech niema problemu nawet ma w bazie klucze do egreata i hula , a w popcornie jest radiowy i potrzeba kupic modul ir z tego co sie orjentuje . Pytanko czy BD ci tez cielo na sofcie orginalnym , bo teraz jak rozumiem jest wzorowo .
 

pike

New member
Nie testowałem kopiowania....z dysku na dysk . Natomiast mialem piekne transfery przy kopiowaniu po sieci. Z kompa na maszynke 12-13 MB/s. W druga strone niestety gorzej bo ok 4 MB/s / ale moze dlatego ze torki lecialy. Na oryginale odpalilem obraz BD po lanie. I cielo .. Pozniej juz mialem nowy soft i olalem...Teraz chodzi pieknie. Ale na oryginalnym sofcie lepiej chodzily mkv niz avi. No i wkurzajace konwertowanie napisow na UTF-8 (ale trwa to ulamek sekundy).
 

J32

New member
Hej,

jaka jest praktyczna różnica w działaniu między tym S800 a EG-R200 lub R4A poza możliwością zamontowania napędu Blu-Ray? Czy szybszy procesor to tylko cyferki? Za EG-R200 i R4A przemawia wygodne montowanie dysku.
Dziwi mnie to, że nowy model wychodzi z tak niedopracowanym firmwarem i trzeba czekać na poprawki lub kombinować z innych urządzeń. A przecież starsze modele już raczej są dopracowane?
Czy różnią się jakością przetwarzania obrazu i dźwięku? Wszystkie obsługują Gapless? Piszcie co wiecie, proszę, bo cena S800 odstaje od reszty i nie wiem czy warto więcej wydawać (mogę kupić dysk dodatkowo czy coś innego).
 

pike

New member
Witajcie... Ostatnio uwalilem swoja 800-ke. Oczywiście mowie o drugim banku. Przyznam sie ze bylem w niezłym stresie zanim po tygodniu go postawiłem , ale chyba teraz jestem już mistrzem podnoszenia. Zrobiłem to chyba ze 20 razy testując rożne softy. Egreat wypuścił już swój soft, który niczym nie rożni się od dune i jest oczywiście w pełni PL ( do pobrania na serwerze producenta. W tej chwili jednak pasuje mi najnowszy soft od PCH200. Pozdrawiam.
 

ded@l

New member
pike - skad pobrałeś nowy soft z PL? Ja mam: S800 firmware, ver:2.02.004 (2011-02-23 update) i nie ma PL. Jak możesz to podziel się z nami opiniami na temat poszczególnych softów - chętnie wgram coś bardziej funkcjonalnego. Mam jeszcze pytanie dotyczące stacji radiowych. Czy można je dodawać czy można słuchać tylko te z listy (z chińskim znaczkami)? Chciałbym posłuchać kanały tematyczne RMF, ZET czy Open FM, Eska.

ps. podaj mi na prv link do jakiegoś fajne softu. Z góry THX
 
Do góry