dźwięk z słuchawek i tv naraz

niebieski78

New member
czy jest możliwość podpięcia słuchawek tak by można słuchać dźwięk i z tv i przez słuchawki??
teraz jak mam podpięte do wyjścia słuchawkowego blokują dźwięk z głośników

mój tv to plazma p50c7000 samsunga - posiada wyjście component - może to coś da

(dla wyjaśnienia po co mi to piszę - posiadam słuchawki bezprzewodowe i np oglądam sobie mecz gotując obiad :) - jeżeli usłyszę, że jest jakaś akcja podbramkowa biegnę przed plazmę obejrzeć powtórkę :) )

pozdrawiam i dziękuję za wszelkie odpowiedzi
 

pkomp

New member
bez dodatkowego wzmacniacza słuchawkowego nie - chociaż możesz spróbować podłączyć pod wyjscie liniowe nadajnik - tylko nie wiem jak masz z regulacją glośnosci słuchawek
 

pkomp

New member
tak ale gdzie masz regulowaną?na słuchawkach czy z tv po podłączeniu?

wyjście liniowe sprawdź gdzie masz - standardowo jest w złączu euro(w większości tv)
przejściówkę kupujesz wtedy taka z przełącznikiem in/out i wyjściem na cinch - potem to łączysz z najdajnikiem
 

niebieski78

New member
tak ale gdzie masz regulowaną?na słuchawkach czy z tv po podłączeniu?

wyjście liniowe sprawdź gdzie masz - standardowo jest w złączu euro(w większości tv)
przejściówkę kupujesz wtedy taka z przełącznikiem in/out i wyjściem na cinch - potem to łączysz z najdajnikiem

mogę regulować głośność na słuchawkach pokrętłem i z pilota tv - jak zmieniam w słuchawkach też się zmienia

może to idiotyczne pytanie ale jak mam sprawdzić gdzie mam wyjście liniowe??
i jakbyś mi zapodał linki co by kupić, żeby to działało - w tv nie mam euro tylko przejściówkę euro scart do wyjścia ext(rgb) ale to w sumie tak jakby było

pozdrawiam i DO SIEGO ROKU
 
Ostatnia edycja:
Do góry