Dźwięk z laptopa w T240HD

Harcesis

New member
Witam, zakupiłem LCD Samsung T240HD. Monitor podłączam do laptopa Toshiba A200 1n5 przez kabel d-sub. Chciałem też podłączyć dźwięk z laptopa do monitora, ale za bardzo mi to nie wychodzi. W lapku mam jedynie wyjście słuchawkowe i pomyślałem, że za pomocą kabla mini jack - 2 x chinche połączę wyjście słuchawkowe z dwoma wejściami audio component in. Niestety tak nie działa i moje pomysły się wyczerpały.
Macie jakieś rady, jak połączyć dźwięk z laptopa z tv?
 

mkamecki

New member
t240hd

Jeżeli masz monitor T240HD, (tak jak ja). To napewno został dołączony do niego kabelek x 2 jack. Po prostu podłącz w lapku do wyjścia słuchawkowego, a w monitorze do wejścia audio-in niebieski i będzie git.
 

chen

New member
mam podobny problem, co autor postu: próbowałam podłączyć dźwięk do telewizora przy pomocy kabla mini jack - 2 x chinche, niestety bez rezultatu. aktualnie nie jestem w stanie sprawdzić, czy kabel x 2 jack został dołączony do mojego Samsunga, ponieważ karton ze sprzętam znajduje się na drugim końcu Polski (oczywiście z wyjątkiem telewizora, który mam przy sobie :D ). domyślam się, że można taki kabelek nabyć bez problemu w każdym sklepie komputerowym, natomiast nie jestem pewna czy x 2 jack pasowałby do mojego telewizora (LE32R71B) - nie mogę znaleźć wejścia audio in, jedynie audio out (do którego pasuje zresztą 2 x chinche). co zrobić żeby dźwięk działał ładnie pięknie?
 
Do góry