Działanie wyszukiwarki

boni75

New member
Przyznam się, że często korzystam z wyszukiwarki na forum aby nie zakładać nowych postów z "głupimi" pytaniami... ale obecna "nowa" wyszukiwarka to prawdziwa gra na inteligencję aby odszyfrować liczby i znaki z obrazka! nie wiem czemu miało to służyć ponieważ poprzednia wersja (mimo braku rozbudowanych możliwości wyszukiwania) była szybsza i prostsza w obsłudze... no i była bez gier literowo-cyfrowych!
Co do kolorów się nie wypowiadam, bo to wersja gustu... ale prawdą jest że słabiej widać trzcionki i trzeba się wpatrywać aby coś odczytać.. ale oczy trochę bardziej odpoczywaja w porównaniu z poprzednią wersją.
Ważne że są jakieś zmiany chociaż dobre forum obroni się dzięki wypowiedziom userów a nie wyglądem :)
Pozdrowienia dla ekipy wdrażającej nowy wygląd !
 

z3

Member
U mnie wyszukiwarka poza dodaniem tagów się nie zmieniła, możesz szerzej opisać o co chodzi z rozszyfrowywaniem?
 

boni75

New member
Masz rację....

ale w pierwszy dzień "nowej odsłony" forum była wyszukiwarka z kodami z obrazka... widać, że został pomysł szybko porzucony... i bardzo dobrze :)
Pozdrawiam
 

pejotpe

New member
Bez reklam
ale w pierwszy dzień "nowej odsłony" forum była wyszukiwarka z kodami z obrazka... widać, że został pomysł szybko porzucony... i bardzo dobrze :)
Pozdrawiam
To zależało, czy byłeś zalogowany, czy nie (w tym drugim przypadku miałeś ekstra zabezpieczenie przed botami wykładającymi serwer przez szybkie zapytania).
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Odnośnie wyszukiwarki mam pytanie, czy dla zalogowanych użytkowników konieczny jest 30-sekundowy odstęp pomiędzy kolejnymi wyszukiwaniami.
Może mógłbym zaproponować ograniczenie na próbę tego limitu do np. 10 sekund?

Pozdrowienia!
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Ponawiam swoje pytanie powyżej.

Ponadto, dzisiaj wyszukiwarka po wpisaniu hasła "czerń zrobi się 2x jaśniejsza" zwróciła błąd:
Fatal error: Allowed memory size of 100663296 bytes exhausted (tried to allocate 71 bytes) in /home/locohdtv/public_html/forum/search.php on line 1155
Błąd ten jest powtarzalny.

Pozdrowienia!
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Czekamy na lepszy serwer, niestety ten skończył swój żywot technologiczny. Jak tylko dostaniemy w nasze ręcę nową moszynę postaramy się wszystko poprawić.
 
Do góry