Dylemat wart 2000 zł

KAZMISH86

Member
zwracam sie z pytankiem czy warto kupowac tv za 7.500 bo mialem na oku samsunga 55es7000,sony hx850, philips 7007, i lg 765s...zwracam uwage ze najbardziej chodzi mi jakosc obrazu...tylko tak teraz mysle ze jesli chodiz o jakosc to chyba najlepiej hx850 ale wlasnie chcialbym sie zapytac czy warto wydawac te kwote??Czy powiedzmy tv rowniez 55 cali bo tylko takie mam na oku za mniejsza kwote do 6000 zł beda bardzo odbiegac jakoscia obrazu i parametrami w stosunku co do ceny??...bo nie chcialbym przeplacic a pozniej zalowac...najbardziej chodzi mi oto czy te slabsze tv znacznie odbiegaja od tych drozszych jakoscia obrazu i plynnoscia powiedzmy bo bede chcial grac rowniez na ps3....Panowie bo wydac 7500 z racji tego zeby miec niby an papierku lepszy obraz to sie nei kalkuluje...a jesli chodzi o testowanie w sklepach to jest masakra...bo by trzeba wszytskie tv pokolei kalibrowac zeby uzyskac dobry obraz...a prezentacja w domu odpada bo to dodatkowe koszty....
chcialbym poznac rzetelne opinie ludiz znajacych sie na tym,majacych takie tv oraz ludiz ktorzy maja lub juz mieli podobny problem:(....
dziekuje za uwage...pozdrawiam
 

koralgolo

New member
Mam podobny dylemat i...dziś odwiedziłem centrum sony .Trafiłem na konkretnego człowieka.Pełny profesjinalizm poparty dużą wiedzą i solidnnym podejsciem do sprawy. 55 HX 850 wymiata.Sygnał z Blue Ray ,Kabłówki ,netu i dekodera "n" sd oraz hd bajka.100% wart 7 tysi!
 

ROMAN38

Active member
Bez reklam
Mam podobny dylemat i...dziś odwiedziłem centrum sony .Trafiłem na konkretnego człowieka.Pełny profesjinalizm poparty dużą wiedzą i solidnnym podejsciem do sprawy. 55 HX 850 wymiata.Sygnał z Blue Ray ,Kabłówki ,netu i dekodera "n" sd oraz hd bajka.100% wart 7 tysi!
HX 850 wymiata ????:D to sie dałeś nabrać przez tego pseudo znawce.Zobacz sobie plazme Panasonica TX-P55VT50 za 7200 zł , ten to naprawdę wymiata obraz z BD:popcorn:Do kolegi KAZMISH86 proponuje też ten model a nie te śmieszne LED-Y.
 

WojtR

Member
Bez reklam
HX 850 wymiata ????:D to sie dałeś nabrać przez tego pseudo znawce.Zobacz sobie plazme Panasonica TX-P55VT50 za 7200 zł , ten to naprawdę wymiata obraz z BD:popcorn:Do kolegi KAZMISH86 proponuje też ten model a nie te śmieszne LED-Y.

i uczciwie dodaj , że też wymiata cyferki na liczniku ENEI :D

choć pewnie mniej niż 65" , które osobiście widziałem z podpiętym miernikiem o oscylowało na jakimś demo 470-490 W :D
 

ROMAN38

Active member
Bez reklam
i uczciwie dodaj , że też wymiata cyferki na liczniku ENEI :D

choć pewnie mniej niż 65" , które osobiście widziałem z podpiętym miernikiem o oscylowało na jakimś demo 470-490 W :D
:hihi:Gdzie to widziałeś ????? VT50 w 65 calach pobiera max 250 W , a ciemne sceny to max 100 W.:shock:
 
Do góry