Dwa Tv jeden abonament n-ki

Zoorgonek

New member
Mam takie pytanie... czy jest możliwość przy jednym abonamencje telewizji n ogladać dwa osobne kanały na 2 TV tak jak w przypadku Cyfry+ czy sytuacja jest podobna jak w Cyfrowym Polsacie???
 

blejdd

New member
według mnie nie ma takiej możliwości. Argumentuje to przede wszystkim faktem, że musiałbyś posiadać 2 dekodery, a jesli 2 dekodery to również dwie karty, zatem dyskwalifikuje to Twoje zapytanie.
 

Zoorgonek

New member
to akurat słaby argument bo cyfra plus jest tak powielana 2 dekodery jedna orginalna karta i spliter z 2 kartami klientami. pytam czy jest taka mozliwośc jak w cyfrze plus czy n-ka jest zrobiona jak polsat czyli karta przypisana do dekodera??
 

blejdd

New member
Doskonale wiem jak wyglada sytuacja w przypadku Cyfry +, jednak tak jak przedmówca powiedzial w N nie ma tej opcji, zreszta... jak wielu wielu innych... jedyne czym moze sie pochwalic to dobrą jakością obrazu programów.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
witam.Jeśli chodzi o nkę to mój ziomek informatyk podłączył ją na dwa dekodery i co najdziwniejsze nie użył splittera.Wiem że to brzmi jak absurd ale sam widziałem (na antenie miał podwójny konwerter) także szukaj w necie a napewno znajdziesz.pzdr

Proszę nie cytować poprzednika
 
Do góry