DVD Onkyo504 czy BlueRay Philips BDP-7200 z rodziny "Klonów"

biglyk

New member
Witam, mam prośbę do osób "głębiej" siedzących w temacie. Zastanawiam się nad zakupem napędu. Mój Amplituner to Onkyo 805 głośniki Klipsch F2 używam sprzętu głównie do kina domowego (DVD może kiedyś BD), ale czasami również lubię posłuchać muzyki stereo na CD. Na co się zdecydować, jeżeli chcę wydać około 1000zł:
Onkyo DV-SP504E : cena 969zł (linków nie wstawiłem bo nie mam uprawnień)
czy
Philips BDP 7200 : cena 919zł
Cena podobna, w jednym z wątków dowiedziałem się, że wspomniany odtwarzacz Blue Ray Philips za 919zł to to samo co Onkyo za dużo dużo wyższą cenę.
Proszę o pomoc.
 

Joku

New member
Witam
Jeśli chcesz posłuchać muzyki to kup odtwarzacz CD.
Chcesz oglądać filmy czy koncerty kup Blu-ray.
Dźwięk który prezentują odtwarzacze DVD czy Blu-ray nadaje się jedynie do filmów, koncertów a nie do słuchania muzyki z CD, no chyba że niezwracasz uwagi na jakość brzmienia.
pozdrawiam
 

janusz

New member
Bez reklam
Kupiłem wczoraj kolejnego z tych klonów: Funai, za 499 zł w Auchan, promocja do 11 maja. Od Philipsa, Onkyo, Denona różni się tylko drobiazgami (pilot i przewody tandetne). Pracuje rewelacyjnie cicho, mechanizm ma super, jest ciężki, bo w środku prządny transformator i niezłe komponenty. Odtwarza chyba wszystko za wyjątkiem .mkv, za taką cenę chyba warto, wcześniej kosztował około 1000 zł tj. tyle co Philips.
 

misiaczekmarek

Member
Bez reklam
małą poprawka co do promocji.
byłem dzisiaj w auchan (gdańsk) i też kupiłem funai b1-m110 za 499 zł. promocja do 12.05.2009
 
Do góry