Dts

krecik7900076

New member
witam czytając to forum dostałem szajby mianowicie każdy mówił co innego każdy sprzęt był albo be albo be i cacy postanowiłem pójść droga na skróty I mianowicie złożyć sprzęt multimedialny nawet mi to wyszło i jestem zadowolony ale nie do końca Posiadam telewizor Samsung LE46A656 ze strefy wolnocłowej pod niego podłączyłem kablem HDMI to co złożyłem Gigabyte GA-MA78GM-DS2H Pyta główna ze względu na,Obsługa HDMI ,Karta dźwiękowa High Definition Audio HD (ALC889A Procek AMD Samsung HD103UJ 750GB 32 MB keszu Ram Kingston HyperX 4x 1024MB DDR2 1066 MHZ Napędy Asus DRW-20B1LT 2 napęd blu-ray LG GGC-H20L Karta grafiki Palit XpertVision Radeon HD 4650 1GB pamięci ci najważniejsze wejście HDMI Właśnie ta draga podłączyłem cały zestaw pod telewizor i tak oglądam wszystkie filmy które mam dostaje lub zasysam z sieci.Jest tylko mały problem mając włączone DTS co jakiś czas słychać jak by strzał z karabinu pojedynczy donośny strzał Raz poderwał wszystkich na nogi walczę z tym odgłosem już 2 tydzień i nic Jedna kolumna już mi siadła dziś ogladałem Bitwa o Stalingrad kolumna naprawiona ale w obawie ze znów będzie pierdut wolałem nie zwiększać głośności i w scenie nalotu znów jak pierdyknie aż podskoczyłem już nie wiem co mam zrobić z tym:confused:
 
Do góry