DTS, a Networked Media Tank

zibi2k

New member
posiadam amplituner Onkyo TX-DS747 (swego czasu jeden z wyzszych modeli) ale tylko z Dolby Digital , bez DTS, jaki wybrac Networked Media Tank , ktory mialby opcje downmix DTS na stereo na analogu, z tego co widze to chyba popcorn Hour nie ma tej opcji, co do innych nie mam pewnosci.
NMT - HD Media Player EG-M31A ten chyba ma taka opcje, ale czy na 100% ? Tvix M-6500A tez chyba ma. a moze iStar HD mini Networked Media Tank ? Prosze o potwierdzenie tej opcji w poszczegolnych modelach.
 

zibi2k

New member
czy naprawde nikt nie poda mi odpowiedzi :(, ktory z odtwarzaczy sieciowych poda mi sygnal audio na wyjsciu analogowym (cinch R+L) , czyli wykona typowy downmix , przy odbiorze filmu ze sciezka dzwiekowa nagrana w DTS.

PS
otrzymalem juz potwierdzenie ze Popcorn Hour tego nie wykona, moze tylko DTS wypuscic po digitalu, oczekuje nastepnych opinii co do pozostalych playerow
 
Ostatnia edycja:

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Z tego co się orientuję, żaden odtwarzacz multimediów nie robi konwersji z DTS do DD na swoim pokładzie, możesz raczej poszukać jakiegoś media center.
 

zibi2k

New member
wiem ze takiej konwersji to pewnie zaden nie robi, chodzilo mi o to zeby przy filmie z DTS dal mi chociaz stereo na cinch, tzn wykonal downmix DTS - Stereo na analogu, z Dolby Digital AC-3 nie bedzie problemu bo pojdzie przez cyfrowke do amlitunera. A przy filnie z DTS podejrzewam bede mial cisze, jak nie mam dekodera DTS w amplitunerze.

w specyfikacji do Tvix M-6500A znalazlem taki opis jesli chodzi o tor audio
Audio MP3, WMA, AAC, Ogg, PCM, FLAC, M4A, WAV, DD and DTS
(pass-through and downmix)
co oznaczaloby ze chyba wykonuje takie cos, czy ktos z uzytkownikow tego modelu moze to potwierdzic?
 
Ostatnia edycja:
Do góry