Downgrade LExxB650

czajoza4

New member
Downgrade firmware LExxB650

Witam!

Jakiś czas temu znalazłem informacje o możliwości przywrócenia firmware z 3001.1 do wersji 200x. Ta informacja znajduję się tutaj:
Kod:
wiki.samygo.tv/index.php5?title=Forced_revert_back_to_older_firmware#Fully_automated_way:_activate_Alternative_Firmware_from_Content_Library_Manager
I chciałbym zapytać czy ktoś z tego korzystał i mu zadziałało. Słyszałem gdzieś, że ktoś przez to "uwalił" telewizor. Nie ukrywam, że sam mam firmware 3001.1 i taka opcja by mi się przydała. Aha próbowałem coś z tego zrozumieć ale mój angielski jest słaby a translator to jakaś paranoja.
Więc za każdą odpowiedź dziękuje. ;-)

P.S. Link daje zaszyfrowany(nie dodałem www :lol:)
 
Ostatnia edycja:

czajoza4

New member
A tak jeszcze mówiąc to znalazłem jakiś gotowy program FFB w wersji 0.5 który znacznie ułatwia przejście na starszy firmware. Może ktoś byłby chętny o wytłumaczenie tej instrukcji :)

Kod:
przeklej.pl/plik/readme-txt-0038mb29n2mv
 
Ostatnia edycja:

SATAn_

New member
Bez reklam
W moim podpisie masz link do paczki ze wszystkim co potrzeba do przejscia na 2005. Sam mialem 3001 i bezproblemu mam 2005.
 

czajoza4

New member
Bardzo dziękuje. Na szczęście wszystko jest po polsku:) i wydaję się bardzo łatwe.

Aha T-CHL7DEUC.exe jest dla LE40B650t2w? Bo zauważyłem, że poradnik jest dla B651... i jest tam folder LEB650T5W
 
Do góry