doradzie proszę

maciek1027

New member
siema, miałem już kupować Panasonic TX-P50X10Y ale okazało się że może się nie zmieścić;/, więc pomyślałem o Panasonic TH-46PY8P, co o nim myślicie??? Tv będzie podłączony pod cyfre+ i czasami xboxa 360, odległość max 4 metry.

Albo dajcie jakieś swoje propozycje
 
Ostatnia edycja:

don111

Banned
jeśli znalazłeś w dobrej wyprzedażowej cenie (taniej niż obecny 46S10) to warto, bo obraz ma nie gorszy od tego nowszego modelu
sprawdź tylko czy wystarczy Ci 2x hdmi i brak czytnika kart (bo brak tunera mpeg 4 przy satelicie akurat nieistotny)
z powidokami w tym modelu nie mam żadnych kłopotów, ani przy oglądaniu tv ani przy grach, w zasadzie nie widziałem żadnych powidoków, choć możliwe że po części dlatego że ja lubię oglądać na niskich wartościach kontrastu (tak do 30%)
 

osip

New member
pamietaj , ze py8 jest modelem z 2008r, wiec jak bys go kupywal ze sklepu, to trzeba zwrocic uwage , czy nie ma jakis wypalen obrazu.
choc obraz jest naprawde dobry w sd [wujaszek ma i wyglada to super]

Na twoim miejscu rozejzal bym sie za 46s10, albo dokladnie zmiezyl, czy na pewno nie wejdzie 50x10y.

no chyba ze cena 46py8 jest zachecajaca?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
to model chyba z wykopalisk :razz:.
I do tego nie ma zabezpieczenia przed wypalaniem.
Musisz docierać plazmę.
 

maciek1027

New member
a więc tak
Panasonic TX-P42S10E
Panasonic TX-P46S10E
Panasonic TX-P50X10Y

zależnie jaką będę chciał wziąć wielkość(tak dla pewności pytamxD) i jeszcze o x'a pytanko, czy jak na początku pogram te 2-3 godz to nic się nie stanie?? i po jakim czasie będą mógł zagrać bardziej hardkorowo, tak max pół dnia?

mógł by ktoś podać wysokość X10Y, ze stojakiem?
 
Ostatnia edycja:

don111

Banned
to model chyba z wykopalisk :razz:.
I do tego nie ma zabezpieczenia przed wypalaniem.
Musisz docierać plazmę.
a jakie te "nowe" zabezpieczenia zrobili w S10 w stosunku do serii py ?

@ Maciek
zależy od gry, w niektóre możesz grać tydzień z rzędu :D
"problem" o ile wystąpi to dotyczy tylko tych gier, które mają jakieś jasne wskaźniki, paski itp cały czas w jednym miejscu na ekranie... jeśli już w takie grasz to staraj się robić krótkie parominutowe przerwy co jakieś niecałą godzinę, zmieniając obraz w tym czasie np na jakiś kanał tv albo "śnieg" (niedostrojony kanał), albo po prostu pograj te pare minut na innym trybie formatowania obrazu (jakiś zoom) aby przenieść te statyczne obrazy w inne miejsce
 
Do góry