Dobre, w miarę tanie kino domowe do pokoju

tumil

New member
Witam.
Zwracam się do Was z prośbą o pomoc w wybraniu kina domowego (system 5.1) do pokoju.
Nie jest to żaden wielki salon z ogromnym telewizorem - ot średniej wielkości pokój, gdzie odległość między 42-calowym telewizorem a kanapą wynosi mniej więcej 2 metry.
Do mojego małego zestawu: telewizora LG 42LB650V i konsoli PS4 chciałem dokupić kino domowe. Myślałem o czymś tanim, cena miałaby wynosić około 600 złotych.
Jak na razie - dodam, że jestem laikiem w tej dziedzinie - znalazłem Samsung HT-E355, który miał całkiem niezłe opinie. Co o tym myślicie? Czy znajdzie się za tę cenę coś lepszego? A jeśli za tę cenę nic dobrego się nie znajdzie, ile musiałbym dopłacić za coś, co by w miarę ładnie grało?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
 

mors111

Active member
Bez reklam
w tej cenie cokolwiek byś nie kupił zagra podobnie , czyli do kina starczy do małego pokoju jak nie masz super wymagań odnośnie jakości dźwięki , Samsung ma 4 głośniki duże ( ciężko to nazwać kolumnami ) i pewnie jakoś to zagra w kinie
 

Disto

New member
Bez reklam
To kino nie posada wejścia optycznego, a to poważny mankament uniemożliwiający łączność cyfrową [wielokanałową]z innymi urządzeniami !
Warto nieco dołożyć i kupić coś z takim wejściem i najlepiej też z wejściem hdmi. Ta moc "330W" może się okazać też zbyt mała przy niskim sygnale wejściowym. Szukaj czegoś z minimum ok "850W"
 
Ostatnia edycja:

bojeq

New member
Autorowi wątku polecam nie kupować nic tylko oszczędzać. W myśl zasady, że jesteśmy za biedni aby kupować byle co...
 
Do góry