Dobre kino do pokoju 18m kw.

pibull

New member
Witam, mam pokoik 18m kwadratowych, tv 50" sony kdf 50e2010 i kino domowe koda: dvd 504d, ampli av 504, kolumny av 710 i sub sw 850 aktywny.

Tv kupiłem tydzień temu , kino 1,5 roku temu.

Myślę nad zmianą kina ponieważ nie spełnia moich oczekiwań:

- włączony sub daje minimalnie większy bas niż przy wyłączonym, ale za to o wiele większy chałas ( coś buczy mi w subie )

- dźwięk nie jest zbyt klarowny ( choć znośny )

- ampli nie odbiera żadnych stacji radiowych ( ale to nie problem bo kupuję n-kę)

- dvd bez skalera - przy tym tv przydałby się ( ale zato czyta nawet bardzo porysowane płyty dvd-r - wszystkie nawet płyty chodnikowe:) )

Interesuje mnie kino, które w filmach akcji porywało by dynamiką, soczystym i miękkim basem, szczegółowością, przestrzennością dźwięku i super jakością obrazu ( poprawa słabo nagranych filmów i pewnie skaler obrazu ). DVD musiałoby jednak czytać wszystkie płyty wypalane.
Jeszcze zapomniałem o dźwięku stereo - czarna muza i nie tylko z zaznaczeniem soczystego basiku i poprawnej reszty.




Kiedyś czytałem, że do tak małego pokoju nie warto suba instalować - zamiast tego zainwestować w lepsze fronty - co Wy na to?

Proszę o radę:)




Dopiszę jeszcze, że na kino nie mogę przekroczyć progu 6 kl.

Proszę o jakąś wypowiedź

Edit Tuptus55: Czemu piszesz jeden post pod drugim zamiast edytować? Ostrzeżenie
 

pibull

New member
No tak, jak bym chciał przegląda i pisa na innym forum to bym się tutaj nie produkował:) ale dzięki.
Proszę jednak o pomoc w wyborze tutaj:)




Proszę o fachową poradę

Edit Tuptus55: Znowu to samo. Jedn post pod drugim. Ostrzeżenie
 

pibull

New member
Jeśli chodzi o kodę, to obraz całkiem całkiem, dźwięk też jest dość efektowny, ale...............chciałoby się coś więcej:)
 
Do góry