Do Kiki - pytanie o testy. Na razie wyniki - po całym forum.

TOmeKK

New member
Czy możesz podać link, gdzie publikujesz testy. W nocy w sob. napisałeś, że M61 niespodzianka, nie widzę kontynuacji. Interesują mnie 40 cali Sam M61 i Sony Bravia V40 oraz Sharp 37 GA6.

Nie wtrącam się do metodologii testów, ale dla LCD powinien być jakiś rodzaj testu na czerń. Na słabych LCD i plaźmie jest szaro.

Rozumiem, że przygotowujecie jakieś opracowanie. Proponuję punkt o lampie. Automat czy ręcznie do warunków zewn. oświetlenia.
Rodzaj lampy - już teraz Sharp ma kilka kolorów spektrum. Dlatego czerwień ma być u nich lepsza.
W 2006 Philips zapowiada Cristal Clear Drive ? ( polegać ma na scanning backlight - chodzi o ruszające się obiekty - powstają efekty związane z biologią ludzkiego oka - oszukanie go to jest cel - coś jak zamazany obraz widziany z jadącego pociągu - ma być usunięty za pomocą lampy- tylko częściowo oświetlającej w ułamku sek. panel). Miało to być w modelach 9830, ale nie ma - obraz jest fatalny mimo full HD.

Pozdr.
 

szarp

New member
SAMSUNG SLIM WS-32Z308P

TOmeKK napisał:
Miało to być w modelach 9830, ale nie ma - obraz jest fatalny mimo full HD.

Pozdr.

hmm a już myślałem że to będzie coś fajnego ta seria 9830. Nigdzie ich nie widziałem ale jeśli tak to i oglądać bym nie chciał.
 

TOmeKK

New member
Re: Do Kiki - pytanie o testy. Na razie wyniki - po całym fo

Zakładam tutaj, że prezentujemy subiektywne opinie i nie obrażamy się na różnice zdań. Czekałem na ten model, dane w necie brzmiały bardzo obiecująco. Ale teraz uważam, że dane w tabelce to nie wszystko. Widziałem 37 cali na IFA w Berlinie, 42 było z tyłu tylko dla dziennikarzy, nie wpuścili, a próbowałem zbajerować hostessy.

Myślę, że Philips miał super sygnał wejściowy, w końcu to targi a nie byle sklep. Rezultat był okropny - lg i philips omijam teraz z daleka.

Namawiam do sprawdzenia nowego układu w przyszłym roku, nie wiem jaki to będzie model, miał go mieć 9830, ale nie ma, na str internetowej zmieniali dane techniczne co miesiąc, ma-nie ma, potem rozdzielczość, full- nie full.

Pozdr.
 
Do góry