Długość kabli

RAV.

New member
Witam. Mam pytanie. Kupiłem zestaw głośników Harman/Kardon HKTS 11 BQ który jest podłączony do HArman/Kardon AVR 255. Wymieniłem staendardowe kable w głośnikach na Profigold 2,5 mm. Czy kable muszą być identycznej długości czy mogą być różnej.
 

Jacezek

New member
Celuję dokładnie w taki sam zestaw. Napisz jak wrażenia. Co masz podpiete jako odtwarzacz? U mnie ma to pracować z ps3. Jak już zmieniłes te kable to na jaką długość. Interesuje mnie to bo muszę tył pociągnąc lekko dookoła - znany problem z żoną i niechęcią do kabli pod nogami

pozdr
 

RAV.

New member
Witam. Dla mnie zestawik gra BOMBA!!! Nie jestem MELOMANEM i dlatego pewnie jestem z niego bardzo zadowolony. Kabel 2,5 Profigolda kupiłem bo miałem mieć JBL (ale VETO żony) i po JBL-ach. Kabla kupiłem razem 30 m do pokoju 15 m kwadratowych i było akurat. Wymieniłem wszystkie przewody ( głosnikowe i do Sub) z Głośników HKTS 11 BQ na większe - Profigolda. Reszta podłączona jest po HDMI też Profigolda i jest BAJKA (poza tym że wydałem kupe kasy na same przewody). Tobie wystarczy pewnie kabel do głośników 1,5 mm, (o ile chcesz zmienić te które są w zestawie) ja ma 2,5mm bo miały być do JBL, a już je połóżyłem na podłodze pod listewkami i chyba dostał bym szału h..a jak bym musiał je zrywać. Poza tym jak nie chcesz wymieniać kabli to w zestawie są bardzo długie (do tyłów chyba każdy po 12 m). Jak podłączysz do tego zestawu jeszcze PS3 - to już niczego więcej ci nie trzeba - chyba że jesteś MELOMANEM. Pozdro.
 
Do góry